MAMA i dziecko Wydarzenia

10.11.2012r. Superniania w Białymstoku podpowie jak zostać coachem swojego dziecka.

10 listopada w ramach Akademii Rodzica odbędzie się bezpłatna konferencja pt: Coaching- jak być coachem dla swojego dziecka?, którą poprowadzi Pani Dorota Zawadzka, znana jako Superniania. Spotkaniu ma przyświecać idea, iż przyszłość dziecka w największym stopniu zależy od jego pierwszego nauczyciela, czyli Rodzica.

Konferencja jest częścią kampanii społecznej realizowanej bezpłatnie przez Akademię Nauki. Jest to Kampania „Mądre dziecko?- Twoje dziecko”, której głównym celem jest promocja filozofii uczenia się opartej na wierze w dziecko i jego możliwości. To „naturalna edukacja” ma sprawić, że nauka przestanie by przykrym obowiązkiem, a stanie się twórczym i inspirującym doświadczeniem.

Kampania jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich chętnych uczestników i skierowana jest do dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Jak podkreślają organizatorzy chcą pokazać , że wszyscy mogą przeżywać radość z uczenia się i uczenia innych, a odkrywanie świata w prosty lecz nie banalny sposób sprawia nam wszystkim dużo radości.

 

 

 

 

Data: 10.11.2012r., godz. 15:30-18:30.

Miejsce: Aula Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, ul. Ciepła 40.

Rejestracja na konferencję:  tutaj::

Więcej informacji: www.bialystok.akn.pl

Możesz również polubić…