Aktualności Moda Patronaty Wydarzenia

10 marca – Podlaskie Targi Kobiet – Zdrowie, Moda i Uroda.

W niedzielę, 10 marca, panie będą mogły spotkać się z innymi kobietami na specjalnie przygotowanych dla nich targach. Organizatorzy zapowiedzieli  możliwość skorzystania z wielu produktów, usług, promocji, oraz rozmów z ekspertami z dziedzinie zdrowia, mody i urody. Serdecznie zapraszamy.

Zapowiada się bardzo ciekawie. Podlaskie Targi Kobiet – zdrowie, moda i uroda,  to prawdopodobnie największe targi w rejonie północno-wschodniej Polski, skierowane właśnie do pań. Odbędą się w Białymstoku w Hali Klubu Rozrywki Krąg.  Na odwiedzających czekać będzie szeroka oferta produktów, prezentacji i porad o zdrowiu, modzie i urodzie, aktywnym trybie życia i spędzaniu wolnego czasu.

Swoje usługi zaprezentują m.in. Rio Wellness Spa, Studio urody Mona Mi, Bimedica i inni. Pełna oferta targów jest dostępna na stronie www.targiwbialymstoku.pl.

Podlaskie Targi Kobiet to niecodzienny sposób spędzenia czasu w damskim świecie. To możliwość zapoznania się z produktami i usługami dopasowanymi do potrzeb kobiet. Targi zostały stworzone z myślą o potrzebach pań aktywnych,  szukających nowinek, wiosennych inspiracji do zmian. Oprócz zakupów będzie można skorzystać z promocji produktów i usług, wziąć udział w konkursach i zobaczyć pokazy mody czy makijażu.

Z prezentacją swoich usług wystąpią firmy ze świata mody (producenci bielizny, odzieży, galanterii, dodatków), zdrowia (gabinety medycyny estetycznej, dermatologii, odnowy biologicznej, dietetycy, kluby fitness) jak i urody (gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, styliści, wizażyści, perfumerie).

Kobiecy Białystok objął wydarzenie swoim patronatem.

 

Data: 10.03.2013 r., godz. 11.00-17.00.

Miejsce: Klub Rozrywki Krąg, ul. Wierzbowa 6, Białystok.

Wstęp wolny.

Dodatkowe informacje: www.targiwbialymstoku.pl

Możesz również polubić…