Aktualności Rozwój

14.01.2012 – IV noworoczne spotkanie Empatea we Współpracowni.

„Nic nie może powstrzymać osoby z odpowiednim nastawieniem mentalnym przed osiągnięciem jej celu. Nic też na ziemi nie może pomóc osobie ze złym nastawieniem mentalnym.” Thomas Jefferson.
Pod tym hasłem odbędzie się IV spotkanie Empatea, na które organizatorzy zapraszają w najbliższy poniedziałek o godz. 18.00 do Współpracowni.

Tematem przewodnim tego spotkania będą plany i postanowienia noworoczne. Uczestnicy dowiedzą się jak dzięki prostym narzędziom Neuro-Lingwistycznego Programowania można kształtować własną motywację do realizacji celów.

Uczestników, z tematem submodalności i osobistych  strategii postrzegania czasu, zapozna Leszek Chalecki, certyfikowany coach i trener, mistrz praktyki NLP, właściciel Szkoły Inspiracji wykorzystujący w swojej codziennej pracy doświadczenie w prowadzeniu biznesu i zarządzaniu zespołem.

 

O Empatea:

Czym jest Empatea? To inicjatywa spotkań tych, którzy chcą się dzielić własnymi sposobami na rozwój osobisty.  Regularnie co dwa tygodnie w poniedziałkowe popołudnie spotykają się przy herbacie, w atmosferze empatii.

Dla kogo ta inicjatywa? Jak piszą organizatorzy, spotkania są dla tych, którzy szukają przestrzeni dla dzielenia się wiedzą i własnym doświadczeniem, konfrontowania własnych umiejętności oraz nawiązywania współpracy, przestrzeni do uważnego obserwowania drugiej osoby, rozumienia jej i rozumienia siebie.
Jeśli chcesz poznać osoby, które podobnie jak Ty chętnie opowiadają o swoich doświadczeniach oraz chętnie słuchają doświadczeń innych. Jeśli chcesz podzielić się jakąś umiejętnością, wiedzą, informacją, zarazić ideą, bądź też sprawdzić jak twoje pomysły, idee, umiejętności czy wiedza wpływają na innych.  Jeśli wierzysz w ideę 2+2=5 i masz sposób na swój rozwój osobisty weź udział w spotkaniach Empatea.

Data: 14.01.2013 r., godz. 18.00.
Miejsce: Współpracownia przy ul. Sienkiewicza 9.
Wstęp: Pierwsza i druga obecność na spotkaniu za darmo, każda kolejna opłata 2 Punktogodziny (szczegóły poznacie na miejscu).
Obecność potwierdzajcie klikając „wezmę udział” na stronie wydarzenia na facebooku.
Źródło: Fanpage Empatea na FB.

Możesz również polubić…