Aktualności Rozwój

14.02.2013 – Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi. Sztuka plus warsztat.

Białostocka przestrzeń miejska otwarta jest na ludzi w każdym wieku. Wiele możliwości rozwoju przygotowanych jest również dla osób powyżej 50 roku życia. Najbliższe już w czwartek w Galerii Arsenał.

„Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi” to jedna z najnowszych serii spotkań proponowanych przez Galerię Arsenał w ramach tzw Placu Zabaw. Jest seria 10 warsztatów pod wspólnym w.w. hasłem.

Są one adresowane przede wszystkim do osób w wieku dojrzałym, powszechnie określanym jako 50+. Organizatorzy zapewniają jednocześnie, iż dalekie są im stereotypy i podziały ze względu na wiek czy płeć i dlatego obiecują przyjąć wszystkich zainteresowanych tematyką.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 14 lutego w godzinach 15.30 – 17.00 w Galerii Arsenał w Białymstoku, ul. A. Mickiewicza 2.

W programie :

  • zwiedzanie wystaw Izabeli Marcjan oraz Petera Böhnischa,
  • zajęcia warsztatowe pt. „Moja piękna torba” prowadzone przez Aleksandrę Czerniawską, malarkę, absolwentkę ASP w Warszawie (dyplom w pracowni profesora Leona Tarasewicza).

Bawełniane torby zyskały popularność na fali propagowania zachowań ekologicznych, jako wielorazowy zastępnik jednorazowych toreb foliowych. Obecnie stają się coraz popularniejszym dodatkiem do ubioru. Umieszczając na nich nadruk lub ozdabiając je w inny sposób, łatwo możemy uczynić z nich nośnik informacji pozwalający na manifestację różnych poglądów i postaw.
Uczestnicy będą tworzyć własne projekty.

Data: 14.02.2013 r. godz. 15.30 – 17.00.

Miejsce: Galerii Arsenał w Białymstoku, ul. A. Mickiewicza 2.

Zapisy: mailowe pod adresem m.godlewska@galeria-arsenal.pl oraz telefoniczne 85 742 66 14.
Wstęp: bezpłatny.

 

Źródło: Galeria Arsenał.

Możesz również polubić…