Patronaty Rozwój

27.04. – Piękna i pewna siebie jak nigdy. Warsztat wyłącznie dla kobiet.

Myślisz może, że pewność siebie, to dar od losu lub sprawa dziedziczenia genów? Masz prawo sądzić, że sukces w biznesie i szczęście w związku jest zarezerwowane dla wybranych. A może czujesz, że brakuje Ci pewności siebie? Koniecznie wybierz się na szkolenie Szkoły Inspiracji w piątek, 27 kwietnia. Dowiesz się co należy zrobić aby nabrać odwagi, pewności, porzucić irracjonalny strach i zacząć osiągać to czego pragniesz.

Mówi się, że absolutnie każdy może się tego nauczyć a potrzeba do tego wyłącznie małej zmiany sposobu myślenia. Pewność siebie to bowiem myślenie w odpowiedni sposób i kreowanie we własnej głowie myśli, które stoją w opozycji do strachu przed nieznanym.

Znakomitą okazją do zrobienia pierwszego kroku w tym kierunku jest spotkanie Piękna i pewna siebie jak nigdy.  Podczas wyjątkowego, bo przygotowanego na prośbę kobiet szkolenia dowiesz się jak:

  • Odkryć w sobie piękno i pewność w działaniu,
  • Budować wspierające przekonania,
  • Budować szczęśliwy związek,
  • Świadomie wpływać na wychowanie dzieci,
  • Budować relacje i środowisko wspierające Twój biznes,
  • Zarządzać zadaniami w czasie,
  • Zarządzać emocjami, aby pokonać lęk i obawy,
  • Jasno komunikować swoje oczekiwani, także podczas wystąpień publicznych.

Ponadto dla uczestniczek przewidziano wiele niespodzianek tj. nagrody, karnety i wartościowe zaproszenia.

Warsztaty poprowadzi Lechosław Chalecki- właściciel Szkoły Inspiracji, certyfikowany przez Szkołę Trenerów Biznesu coach i trener, posiada również certyfikat mistrza praktyki NLP.

Kolejnym wykładowcą będzie Olga Kopacz – doktor komunikacji społecznej na West Chester University of Pennsylvania z 15-letnim doświadczeniem trenerskim. Założycielka Szkoły Mówienia. Uczy ludzi biznesu odróżniać się od konkurencji przez skuteczne wystąpienia publiczne. Przeszkoliła już ponad 500 mówców na dwóch kontynentach.

Data: 27 kwietnia 2013 r., godz. 9:00 – 15:00.

Miejsce: Białystok, Dwór Czarneckiego.

Wstęp: 100 zł, liczba miejsc ograniczona.

Rejestracjahttp://szkolainspiracji.pl/index.php?d=szkolenia_otwarte&nr=11

Możesz również polubić…