koncert Kulinarnie Muzyka Polecamy

29.01.2013 – Romanse i ballady rosyjskie charytatywnie

Pieśni rosyjskich bardów: Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Żanny Biczewskiej , w wykonaniu Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej, będzie można wkrótce usłyszeć w Białymstoku. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na rzecz hospicjum.

Koncert zatytułowany Ballady na dwa serca to zbiór doskonałych interpretacji pieśni rosyjskich artystów, to utwory znane i bliskie sercu wielu osób także w naszym kraju. Będzie można usłyszeć wzruszające ballady Bułata Okudżawy: Modlitwa, Niebieski balonik, czy Droga na Smoleńsk, a także utwory Włodzimierza Wysockiego, które od kilku pokoleń towarzyszą Polakom.

Duet Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej prezentuje utwory rosyjskich bardów zarówno w oryginalnej wersji językowej, jak i w polskich przekładach. Wykonawcy starają się zarazić publiczność swoją pasją i zapraszają wszystkich do wspólnego śpiewania. Niech raduje się słowiańska dusza!

Bilety – cegiełki można nabyć w księgarni parafialnej przy kinie Ton. Dochód zostanie przekazany na rzecz dokończenia budowy hospicjum przy ulicy Jana III Sobieskiego 1 w Białymstoku.

Data: 29.01.2013, godz. 18.00.

Miejsce: Aula Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Wstęp: Bilety – 50 zł.

Organizatorzy:
Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum”,
Stowarzyszenie Filmowo-Artystyczne „Moviola”.

 

Możesz również polubić…