koncert Muzyka

7.05. – Koncert charytatywny Edyty Geppert.

We wtorek, 7 maja, w Kinie Ton wystąpi Edyta Geppert. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz  białostockiego Hospicjum przy ul. Sobieskiego.

Zapraszamy na recital Edyty Geppert na rzecz białostockiego Hospicjum. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz dokończenia budowy nowego skrzydła Białostockiego Hospicjum przy ul. Sobieskiego 1.

Edyta Geppert jest absolwentką warszawskiej Szkoły Muzycznej im. F.Chopina. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła na początku lat osiemdziesiątych, kiedy otrzymała I nagrodę na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Grand Prix Festiwalu Polskie Piosenki w Opolu. Na swoim koncie ma także m.in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki na Malcie i w Bratysławie, czy dwa Wiktory dla najciekawszej osobowości TV oraz dwukrotnie – Grand Prix Festiwalu w Opolu (1986 i 1995 rok).

Recital Edyty Geppert to doskonała okazja do spotkania z niezwykłym kunsztem interpretatorskim artystki oraz rzadko już obecnie spotykaną umiejętnością budowania kontrastowych nastrojów. Artystka zderza ze sobą piosenki liryczne z dramatycznymi, a dramatyczne z kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku, Mariana Hemara.

Jej koncert daje sposobność przeżycia emocji, jakich dostarczają publiczności nieliczni, obdarzeni charyzmą artyści.

 

Data: 07.05.2013 r., godz. 18.30.

Miejsce: Kino Ton, ul. Rynek Kościuszki 2, Białystok.

Wstęp: 60 i 70 zł.

Przedsprzedaż biletów w kinie Ton (księgarnia parafialna). Rezerwacja również pod nr tel. 85 653 77 65 oraz 668 590 004.

 

fot. AKPA

Możesz również polubić…