kabaret Kulinarnie Sztuka

8 marca – Znane Ryje zapraszają na kabaretowy Dzień Kobiet

Półfinalista tegorocznej PAKI zaprasza na piątkowy program artystyczny, przygotowany nie tylko dla Pań.

„Na Dzień Kobiet mamy wiele atrakcji, będą „Znane Ryje” pełne skeczy i wariacji. O godzinie 19.00 rozpoczynamy, a uśmiech na twarzy gratisowo dołączamy. Tego dnia na Rocha 23 przybywajcie, swoich Panów, przyjaciół, znajomych zabierajcie” – tak do obejrzenia specjalnego programu zapraszają Piotr „Mozart” Mocarski, Piotr Drobnikowski oraz Dariusz Urwanowicz, członkowie białostockiego kabaretu Znane Ryje.

Kabaret ma na swoim koncie wiele branżowych nagród, w tym I miejsce i Nagrodę Publiczności na IV Łódzkich Spotkaniach Kabaretowych ŁÓSKA, dwie nagrody za najlepszy skecz na Ogólnopolskim Festiwalu Parodii i Pastiszu „Parodiola” w Olsztynie, wyróżnienie na Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową OSPA, wygraną w X pojedynku na I Ogólnopolskim Przeglądzie Kabaretów Studenckich i Amatorskich Zębatka, a także I miejsce na X Przeglądzie Kabaretowym Ślimak w Kozienicach.

 

Data: 8.3.2013 o godz. 19.00

Miejsce: Teatr Arkadia, ul. Św. Rocha 23 w Białymstoku.

Wstęp: Bilety – 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu występu.Bilety do nabycia w biurze Teatru Arkadia ul. Św. Rocha 23 w godz. 8:00 – 18:00.

Możliwość rezerwacji: tel. 85 741 02 60, 664 434 887, e-mail: teatr.arkadia.bialystok@gmail.com

Możesz również polubić…