Polecamy Wydarzenia

9.02.2012 – I Supraskie Spotkania ze Śniegiem

Już w najbliższą sobotę zapraszamy do Supraśla na Plenerowe Mistrzostwa Podlasia w Grzaniu Grzańca, I Supraski Narciarski Bieg Retro i zimową potańcówkę.

W I Plenerowych Mistrzostwach Podlasia w Grzaniu Grzańca może wziąć udział tylko 10 uczestników, dlatego też zainteresowani udziałem powinni już teraz przesłać maila na adres na4widelce@gmail.com. Wino, naczynia i palniki gazowe do turnieju udostępnią organizatorzy, a wino zapewniają Piwnice Makro. Uczestnicy muszą jedynie dostarczyć własne składniki, dzięki którym to właśnie ich grzany napój podbije serca supraskiej publiczności.

Uwaga! Należy przygotować przyprawy do dwóch porcji wina, bo w przypadku przejścia do finału grzane wino trzeba będzie zacząć wszystko od początku. Główną nagrodą w konkursie będzie voucher do wykorzystania w Eko SPA & Wellness Knieja w Supraślu. Wszyscy uczestnicy otrzymają aromatyczne upominki od firmy Kotanyi, a nagrodą pocieszenia dla osób, które nie przejdą do finału będzie upominek od firmy Eterno.

W I Supraskim Narciarskim Biegu Retro może wziąć udział każdy, kto w sobotę o godz. 15.00 pojawi się przed Kinem Jutrzenka w stylowym przebraniu i ze starym – epokowym sprzętem narciarskim. Mile widziana jest inwencja twórcza w postaci okrzyków, przyśpiewek i zgrabnych ruchów. Trasa zostanie przygotowana na odległości około 50 metrów,  uczestników zawodów oceni Jury złożone z mieszkańców Supraśla – ekspertów w sztuce biegów narciarskich. Przewidywane są również nagrody dla wszystkich uczestników.

Imprezę zakończy potańcówka w minusowej temperaturze.

Data: 9.12.2012 o godz. 15.00

Miejsce: Kino Jutrzenka w Supraślu

Wstęp: darmowy

Możesz również polubić…