ciąża MAMA i dziecko Na topie

Bugaboo Cybex – wózki klasy premium i ich producenci

Bugaboo Cybex – te dwie firmy to niedoścignieni liderzy w produkcji wysokiej jakości wózków dla dzieci. Biją na głowę konkurencję jeśli chodzi o zastosowanie nowoczesnych technologii, ergonomię i jakość wykończenia. Do tego są bezpieczne i zapewniają komfort maluchom w czasie jazdy.

I choć nie należą do najtańszych, ale są warte każdej wydanej na nie złotówki.

Bugaboo Cybex – tajemnica sukcesu

Dlaczego wózki marek Bugaboo Cybex cieszą się tak dużą popularnością? Każdy z tych producentów opracował swoje autorskie konstrukcje, ale w obu przypadkach priorytetem było bezpieczeństwo, wygoda oraz prosta obsługa. Najważniejsze są wytrzymałe, praktyczne i wielofunkcyjne stelaże, na których można mocować zarówno gondole dla niemowląt, jak i spacerowe siedziska dla starszych dzieci. Kolejny ważny element konstrukcyjny to niezawodne zawieszenie oraz wysokiej jakości koła, dzięki którym wózek łatwo się prowadzi na nawierzchniach różnego typu. Nie bez znaczenia jest też design – Bugaboo_Cybex korzystają przy tym z najnowocześniejszych trendów we wzornictwie, dzięki czemu ich konstrukcje przyciągają wzrok i są ponadczasowe.

Uniwersalne rozwiązania dla każdego

Produkty fim Bugaboo Cybex dostępne są w wielu różnych wersjach – do wyboru mamy konstrukcje do codziennych spacerów, modele podróżne, a także sportowe i dla bliźniąt. Niemal wszystkie mają opcję łatwego składania i nie zajmują dużo miejsca po złożeniu – bez trudu mieszczą się w bagażniku samochodowym. Producenci oferują je ponadto w wielu wzorach i kolorach. Dodatkowo wózki tych marek możemy wyposażyć w opcjonalne akcesoria. W ofercie znajdziemy m.in. śpiworki, osłony chroniące małych pasażerów przed słońcem, wiatrem i opadami atmosferycznymi, platformy pozwalające na przewóz starszego rodzeństwa, a także różnego rodzaju torby – na zakupy i akcesoria dziecięce. Wózki tych marek nie tracą znacznie na wartości – jeśli dbamy o utrzymanie ich w dobrym stanie, bez trudu odsprzedamy je w atrakcyjnej cenie na rynku wtórnym. 

Możesz również polubić…