Rozwój

17.04. – Kawiarnia literacka w Pożegnaniu z Afryką

Piszące, Piszący… Już w najbliższą środę odbędzie się kolejne spotkanie kawiarni literackiej. Spotkanie jest adresowane zarówno do osób zaczynających pisać, piszących do szuflady, jak i bardziej zaawansowanych adeptów pióra.

Książki nie piszą się same. Książki są pisane przez ludzi. Ludzie piszą książki. Ludzie, którzy chcą, piszą książki. Chcą, więc piszą. Piszą, bo chcą… Ty też tak możesz. Zapraszamy na kolejne spotkanie „Kawiarni literackiej. Uwolnij swoją twórczość z szuflady!”.

Już 17 kwietnia godz. 18:00 w kawiarni Pożegnanie z Afryką, ul. Waryńskiego 4.

Animatorką spotkań jest:

Krystyna Bezubik – doktor literaturoznawstwa związana z Instytutem Badań Naukowych PAN w Warszawie, pisarka, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, członkini stowarzyszenia Kobieteria. Publikowała w „Fa-arcie”, „Epei”; przez wydawnictwo Nowy Świat wydała tomik opowiadań pt. „Podróż”. Autorka programu kreatywnego pisania „Piszę, bo chcę i umiem” (www.PiszeBoChce.pl). Pomaga osobom piszącym w realizacji swoich marzeń, uwalnianiu tekstów z szuflad. Wierzy, że tworzenie może być i jest ważną częścią życia. Prowadzi szkolenia dla osób zaczynających pisać. Wspiera ich w szukaniu inspiracji, pokonywaniu blokad twórczych, nauce warsztatu pisarskiego i wydawniczego.

Patronat medialny spotkań: e-kultura oraz  Kobiecy Białystok.

Data: 17 kwietnia o godz.  18:00.

Miejsce: kawiarnia Pożegnanie z Afryką, ul. Waryńskiego 4

Wstęp: wolny.

Obowiązują zapisy: kursy@piszebochce.pl, tel. 662 171 210.

Możesz również polubić…