Kino Kulinarnie

Kino kobiet w lutym.

Kolejne seanse Kina Kobiet już 24 i 27 lutego. To doskonały pomysł na spędzenie zimowego wieczoru w miłym babskim gronie.

Seanse Kina Kobiet, to cykliczna impreza organizowana w naszym mieście już od kilku lat. Co miesiąc setki kobiet, regularnie spotykają się w kinie Helios na specjalnym seansie zorganizowanym tylko dla nich.

Na najbliższych, tradycyjnie nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, prezentacji partnerów, smakowitego poczęstunku oraz stoisk promocyjnych w holu kina.  Od godziny 17:30 w holu kina będzie można poplotkować z koleżankami oraz skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez partnerów seansu.

Na zakończenie wieczoru pokaz błyskotliwej komedii o facetach: „Facet (nie)potrzebny od zaraz”.

Opis filmu: Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na „starą pannę”, nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) – koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki – Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z „byłych” nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą „siódemką” okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery (Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk Łysy (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) lub poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Żebrowski)? Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości… albo ją przegapiła. A może miłość to nie wszystko?

Zobacz zwiastun >>

 

Data i miejsce:

24.02 (poniedziałek) – Kino Helios Galeria Alfa godz. 18:30

27.02 (czwartek) – Kino Helios Atrium Biała godz. 18:30

Bilety w cenie 23 zł w sprzedaży od 1 lutego! Do nabycia również online.
Dla grupy liczącej min. 15 osób, mamy tańsze bilety – jeden bilet w cenie 20 zł.
Na seans nie obowiązuje rezerwacja miejsc, wyłącznie sprzedaż biletów.
Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery.

Możesz również polubić…