Patronaty Rozwój

Rozwojownia. Kolejna edycja szkoleń.

Już po raz czwarty odbędą się w naszym mieście warsztaty w ramach „Rozwojowni”, wydarzenia promującego aktywne metody przekazywania wiedzy oraz zdobywania umiejętności w obszarach związanych z rozwojem osobistym i zawodowym.Organizatorami wydarzenia jest grupa niezależnych trenerów i coachów działających w Białymstoku. Łączy ich chęć wspierania tworzącej się w Białymstoku społeczności osób zainteresowanych rozwojem potencjału osobistego poprzez różnorodne metody aktywnego, czy wręcz interaktywnego, uczenia się w małych grupach.

Harmonogram szkoleń:

22.11.2013, g. 18:00 -21:00

PRAKTYKA ŚWIADOMEJ OBECNOŚCI

Istotą Praktyki Świadomej Obecności jest umiejętność przeżywania każdej chwili swojego życia świadomie. Uzmysławianie sobie, co dzieje się tu i teraz wewnątrz nas i wokół nas; w swoich zmysłach, w ciele i emocjach, w relacji z innymi osobami, z naturą, otoczeniem.
Spotkania z Praktyką mają dla wielu ludzi charakter wzmacniający
i uzdrawiający. Uczestnicy spotkań doświadczają zmian, odkrywają nową jakość życia, nową jakość relacji z innymi i z samym sobą, odkrywają własną intuicję, mają lepszy kontakt ze swoim ciałem, dzięki czemu polepsza się ich zdrowie, lepiej radzą sobie z emocjami.

We współczesnym świecie – pełnym gonitwy, chaosu informacyjnego, stresu i poczucia niespełnienia, najbardziej potrzebne jest ludziom zatrzymanie, spokój i poczucie sensu. To właśnie daje Praktyka Świadomej Obecności. Spotkanie z Praktyką Świadomej Obecności jest początkiem podróży w nowy, dla większości ludzi zaskakujący świat, w którym cudem jest samo życie!

Beata Dyraga jest nauczycielem rozwoju wewnętrznego. Prowadzi warsztaty, kursy, spotkania indywidualne od 15 lat. W każdym aspekcie swojej pracy wprowadza nurt pozaintelektualnego potencjału człowieka, który wynika ze świadomego doświadczania, odczuwania życia tu i teraz. Jest twórcą i nieocenionym nauczycielem Praktyki Świadomej Obecności, uczącym ludzi słuchania siebie
i doświadczania życia 12 zmysłami. Jej praca z ludźmi jest bardzo intuicyjna, prowadzenie warsztatu jest jak lepienie z gliny; każda kolejna chwila wynika z obecnej i w niej się rodzi. Jest również trenerem biznesu i założycielem firmy „Prodialog” (www.prodialog.pl). Z jej warsztatów skorzystało tysiące ludzi. www.beatadyraga.pl

 

23.11.2013, g. 10:00 -12:00

ASERTYWNOŚĆ = BYĆ W ZGODZIE ZE SOBĄ

Umiejętność bycia w zgodzie ze sobą, swoimi przekonaniami i wartościami respektując przy tym prawa innych osób to innymi słowy asertywność. To drogowskaz pomagający odnaleźć się w sytuacji podejmowania ważnych decyzji życiowych jak również nawigacja pozwalająca wybrać właściwą drogę w relacjach z innymi ludźmi. Dzięki słuchaniu siebie i umiejętnemu wyrażaniu siebie na zewnątrz można zyskać spokój i harmonie wewnętrzną.

Joanna Małgorzata Mieszkowska – Psycholog, socjolog, trener umiejętności psychospołecznych, terapeuta TSR. W swojej pracy wykorzystuje podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, elementy koncepcji poznawczo – behawioralnej oraz coachingu. Od kilku lat pracuje z młodzieżą oraz dorosłymi wspierając ich rozwój osobisty i zawodowy w kontakcie indywidualnym, jak również prowadząc szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego. www.protender.pl

 

23.11.2013 g. 13:00-15:00

„O CZYM ŚPIEWAJĄ SYRENY?”

Warsztat„O czym śpiewają syreny?” jest dedykowany kobietom, które pomimo wszystko lubią życie
i szukają sposobów, aby stało się piękniejsze i lepsze. Początkiem poszukiwań jest poznanie własnych dyspozycji i marzeń, sposobu patrzenia na świat i siły własnej kreatywności.
Działania arteterapeutyczne dają szansę, aby to odkrywanie siebie przebiegało w naturalny, niewymuszony sposób. „W arteterapii i osobistym rozwoju niezwykle ważna jest radość tworzenia, bez oceniania i bez potrzeby posiadania specjalnych talentów czy umiejętności”.
Robert Bartel „ARTETERAPIA A TWÓRCZY ROZWÓJ OSOBOWOŚCI” www.arteterapia.pl

Urszula Arendt-Niczyporowicz – pedagog, instruktor arteterapii i terapii zajęciowej. Posiada doświadczenie w zakresie organizacji, prowadzenia i tworzenia szkoleń i warsztatów dla dorosłych. Aktualnie zgłębia tajniki tworzenia witrażu metodą Tiffanego. Prywatne mama 2 i pół rocznego synka. Fascynują ją ludzie, ich historie opisane w literaturze jak i te usłyszane zupełnie nieprzypadkowo.

Data: 22-13.11.2013 r.

Miejsce: ul. Wł. Wysockiego 27 w Białymstoku ( sala szkoleniowa Protender).

Wstęp: opłata za udział w jednym szkoleniu to 15 zł, które zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów organizacyjnych.

Bilety na Rozwojownię można kupić na www.rozwojownia.bialystok.pl

Możesz również polubić…