Wydarzenia

Zostań Miss po 50ce!

Jeśli jesteś kobietą, która ma skończony 50 rok życia i jednocześnie jesteś osobą pełną pasji, zainteresowań, zaangażowaną i czynną zawodowo, społecznie lub rodzinnie, weź udział w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Miss po 50-ce!
Jeśli znasz kogoś takiego, zachęć swoją mamę, ciocię, koleżankę, żonę, kuzynkę, przyjaciółkę – jest piękna. Niech pokaże to innym i sobie. 

Trwa właśnie nabór do II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Miss po 50ce. Konkurs ma celu aktywację zawodową i społeczną Pań po 50 roku życia oraz integrację międzypokoleniową. Pretendentki do tytułu staną przed licznymi wyzwaniami, takimi jak: nauka promocji, autoprezentacji, chodzenia po wybiegu i wystąpień publicznych.

W I edycji konkursu wzięło udział 200 kobiet, w tym 30 z zagranicy. Było to pierwsze tego typu wydarzenie ogólnopolskie w naszym kraju o zasięgu wręcz międzynarodowym.

Projekt Miss po 50ce to także wieloznaczeniowe przedsięwzięcie.  Fundacja Miss po 50ce, założona przez Katarzynę Czajka, ma na celu aktywizującę zawodowę i społeczną pań.  Nazwa celowo trochę kontrowersyjna, w celu zdobycia popularności, bardzo trudno zaistnieć dzisiaj nowej Fundacji w temacie tak potrzebnym społecznie. Dlatego też powstał pomysł Konkursu Miss po 50ce, ale nie jest to Konkurs piękności, tylko piękna wewnętrznego.

O fundacji możesz przeczytać na http://misspo50ce.pl/. Tam też możesz się zarejestrować i zgłosić swoją chęć udziału w konkursie. Co się działo w pierwszej edycji dowiesz się nawww.facebook.com/fundacjakatarzynyczajkamisspo50ce?fref=ts, a co jest i będzie planowane w tym roku, pod poniższym adresem www.facebook.com/misspo50ce?fref=ts.

Żródło: materiały organizatora

Możesz również polubić…