Aktualności Wydarzenia

12.12.2012 – Sztuka kulinarna w Sztuce Mięsa

Kuchnia to magiczne miejsce, o ile tylko jesteśmy otwarci na nowe doznania. Tym razem swoimi doświadczeniami podzielą się z nami kulinarni blogerzy. Zapraszamy do odkrywania nowych smaków i wspólnego gotowania!

12 grudnia restauracja Sztuka Mięsa stanie się miejscem kulinarnych popisów kucharzy i autorów blogów kulinarnych. Pod hasłem „Sztuka kulinarna w Sztuce Mięsa. Lekcja gotowania z Mr. & Mrs. Sandman oraz DoradcaSmaku.pl” kryją się warsztaty, podczas których będzie można zgłębić tajniki m.in. kuchni meksykańskiej i dowiedzieć się wszystkiego na temat przyrządzania wołowiny.

W warsztatach weźmie udział 12 uczestników – mile widziany jest każdy miłośnik dobrej kuchni. Następnie gotujący zaproszą do udziału w wydarzeniu białostoczan, chętnych do degustacji przygotowanych specjałów.  W programie także prelekcje oraz prezentacje szefa kuchni, Macieja Tomaszewskiego z restauracji Sztuka Mięsa. W programie kulinarnym znajdą się: przystawki: guacamole i gorditats (mięsne i bezmięsne), danie główne: idealnie wysmażone steki z polędwicy wołowej, puree ze słodkich ziemniaków, salsa z kukurydzy i czarnej fasoli, a na deser mus czekoladowy z chili Morita (bezglutenowy).

Warsztaty kulinarne odbędą się w godz. 17.00-20.00 (rejestracja płatna), degustacja i prezentacje: 18.30-20 .00 (rejestracja bezpłatna). Zapisy oraz informacje na maila: mrmrssandmans@gmail.com

Data: 12.12.2012 w godz. 17.oo-20.00

Miejsce: restauracja Sztuka Mięsa, ul. Krakowska 11

Wstęp: rejestracja pod adresem: mrmrssandmans@gmail.com

Źródło: Mr. & Mrs. Sandman (www.mrmrssandman.blogspot.com), Sztuka Mięsa (www.facebook.com/SztukaMiesa), DoradcaSmaku.pl (www.doradcasmaku.pl).

Możesz również polubić…