Kulinarnie

Sztuka islamu i fotografia.

Galeria im. Sleńdzińskich przy ul. Legionowej 2 w Białymstoku zaprasza 25 września na dwa ciekawe wydarzenia kulturalne z cyklu Sztuka islamu i fotografia. Galeria im. Sleńdzińskich przy ul. Legionowej 2 w Białymstoku,  25 września (środa) zaprasza na dwa wydarzenia:

Godz. 18.00 – wykład „Sztuka islamu”, prof. Andrzeja Saramowicza, prezesa, pomysłodawcy  i fundatora Polskiej Fundacji Sufich im. Dżelaladdina Rumiego. Prof. Saramowicz jest zaangażowany w dialog międzywyznaniowy, w roku 2011 zainicjował pierwsze w Polsce obchody Światowego Tygodnia Międzywyznaniowej Harmonii. Impreza w ramach festiwalu Wschód K

Godz. 20.00 – otwarcie wystawy „Czwarty rozdział”. Będą to prace słuchaczy Akademii Fotografii i Przedsiębiorczości w Białymstoku. Każda osoba trzymająca aparat w ręku podejmuje osobista decyzję, w którym momencie nacisnąć spust migawki. Chwila ta zależy od osobistych doznań, wzruszeń czy wrażliwości – napisał w katalogu ekspozycji jej kurator, Grzegorz Jarmocewicz. Wystawa czynna do 13 października. Na wernisaż wstęp wolny.

Możesz również polubić…