Wydarzenia

Maluszkowo. Nowy żłobek w Białymstoku.

Od 3 września działa w Białymstoku nowy żłobek i Klub Malucha, Maluszkowo. Jeśli poszukujecie miejsca dla swojego dziecka możecie tam liczyć na pełen profesjonalizm i wysoki standard a przede wszystkich na ciepłe przyjęcie i dobrą opiekę nad dzieckiem.Maluszkowo stworzyliśmy zgodnie ze wszystkimi normami i przepisami. Posiadamy pozytywną opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku. Nasze wyposażenie i zabawki posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Zapraszamy do odwiedzenia Maluszkowa., mówią właściciele, Anna Puchalska i Ewa Toczko.

Jesteśmy świadome, że dzieciństwo jest najważniejszym okresem w życiu, a zdobyta w tym czasie wiedza i umiejętności mają ogromny wpływ na dalsze funkcjonowanie – dodają. Maluszkowo można odwiedzić w Białymstoku, przy ul. Kamiennej 5, lok. B.

Właściciele tego prywatnego żłobka oferują domową, kameralną atmosferę, zabawę i naukę w małych grupach. W Maluszkowie na dzieci czeka 15 miejsc. Zapisy na rok 2013/2014 nadal trwają.

Maluszkowo zostało wpisane do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych przez Prezydenta Miasta Białegostoku. Oznacza to, że zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 spełnia wszelkie normy prawne, lokalowe i sanitarne, aby zapewnić jak najlepsze warunki opieki i wychowania nad dziećmi.

 

Więcej na: www.maluszkowo.bialystok.pl

 

Możesz również polubić…