Patronaty Wydarzenia

15.05. – Kawiarnia literacka w Pożegnaniu z Afryką.

„Pisanie to sprawa podejrzana i dwuznaczna. Można sobie wyobrazić, że z nudów sięgamy po kartkę papieru, że włączamy komputer, bo nie przyszedł znajomy, który zadzwonił już tyle razy. Albo że jakaś tajemnicza siła skłania nas do opisania strasznych wydarzeń, których byliśmy jedynymi świadkami”. (J. Tomkowski)

Czy rzeczywiście pisania jest czym podejrzanym? A może wręcz przeciwnie – jest naturalne i oczywiste? Niezależnie od tego, co dla Was jest prawdą – zapraszam na kolejne spotkanie „Kawiarni literackiej. Uwolnij swoją twórczość z szuflady”.

Zachęcamy do udziału w kolejnym, majowym spotkaniu „Kawiarni literackiej. Uwolnij swoją twórczość z szuflady!”. Już 15 maja   godz. 18:00 w kawiarni Pożegnanie z Afryką.

Spotkanie jest adresowane głównie do osób zaczynających pisać lub piszących do szuflady, ale przyciąga również bardziej zaawansowanych adeptów pióra.

Animatorką spotkań jest:

Krystyna Bezubik – doktor literaturoznawstwa związana z Instytutem Badań Naukowych PAN w Warszawie, pisarka, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, członkini stowarzyszenia Kobieteria. Publikowała w „Fa-arcie”, „Epei”; przez wydawnictwo Nowy Świat wydała tomik opowiadań pt. „Podróż”. Autorka programu kreatywnego pisania „Piszę, bo chcę i umiem” (www.PiszeBoChce.pl). Pomaga osobom piszącym w realizacji swoich marzeń, uwalnianiu tekstów z szuflad. Wierzy, że tworzenie może być i jest ważną częścią życia. Prowadzi szkolenia dla osób zaczynających pisać. Wspiera ich w szukaniu inspiracji, pokonywaniu blokad twórczych, nauce warsztatu pisarskiego i wydawniczego.

 

Patronat medialny spotkań: e-kultura oraz  Kobiecy Białystok.

 

Data: 15.05.2013 r.o godz.  18:00.

Miejsce: kawiarnia Pożegnanie z Afryką, ul. Waryńskiego 4

Wstęp: wolny.

Obowiązują zapisy: kursy@piszebochce.pl, tel. 662 171 210.

Możesz również polubić…