Wydarzenia

22.05. – VIII Geek Girl Carrots tym razem pojawią się w Spółdzielni.

Wiosna wokoło, warto zatem wyjść z domu i najlepiej wraz z przyjaciółmi zawitać na  marchewkowym spotkaniu, które odbędzie się w następną środę. Majowe wydarzenie białostockich Geek Girls Carrots będzie poświęcone nowym mediom wykorzystywanym w coachingu oraz roli designerów w projektach technologicznych.  

W programie wydarzenia mamy dwie prelegentki. Pierwsza, Agnieszka Jurczak- Dziełak, socjolog i trener biznesu,  opowie o możliwościach wykorzystywania technologii, tych bardziej lub mniej już nowoczesnych w pracy coacha.  Co ciekawe wskaże również na możliwości,mało dziś jeszcze używanych w tym zawodzie, nowoczesnych mediów komunikacyjnych.

Drugą z prelegentek będzie Beata Osipiuk, studentka architektury z rodzimej Politechniki, które przedstawi jaką rolę współcześnie pełnią designerzy, czyli projektanci czy graficy, w projektach technologicznych.

W planie przewidziano także nowość, gry integracyjne z nagrodami. Jedną z nich będzie profesjonalna sesja fotograficzną na portret wizerunkowy, ufundowana przez packshotstudio.com.pl.

Tym razem Karotki zapraszają na spotkanie do nowego miejsca, Kawiarni  Spółdzielnia na ul Skłodowskiej. Niezmiennie o poczęstunek dla uczestników zadbają, blogerzy i niezwykli kucharze, Mr. & Mrs. Sandman.

Agenda:

18:00 Powitanie – Kasia Stempniak, koordynatorka GGC Białystok
18:10 Agnieszka Jurczak-Dziełak „Po co coachowi laptop? Coaching w dobie nowych mediów i technologii”
18:40 Beata Osipiuk „Technologia i design, czyli krótko o poczuciu estetyki”
19:10 Pitches – 1-minutowe prezentacje uczestników
19:15 Networking/Aterparty

Prelegentki:

Agnieszka Jurczak-Dziełak – socjolog, trener biznesu, coach. Od dziesięciu lat dużą część życia spędza na sali szkoleniowej (przeprowadziła ponad 200 szkoleń i kilka tysięcy godzin coachingu). Zajmuje się rozwijaniem kompetencji pracowników i kadry menedżerskiej zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak też ogólnopolskich i lokalnych firmach. Współpracuje z branżą doradztwa personalnego, handlową, finansową, RTV/AGD, meblową, FMCG i produkcyjną w oparciu o autorskie programy szkoleniowe. Fanka kryminałów i work-life balance. Zainteresowana możliwościami wykorzystania nowych mediów i technologii w codziennej pracy coacha.

Beata Osipiuk – studentka trzeciego roku architektury wnętrz Politechniki Białostockiej, zainteresowana nowoczesnym designem i grafiką. Ma to szczęście, że jej studia są również jej pasją. W projektowaniu stawia na minimalizm. Ponadto sztywno trzyma się zasady, że forma powinna wynikać z funkcji. Na spotkaniu opowie o swojej przygodzie z konkursem Microsoftu „Imagine Cup 2013” i o roli grafika w projekcie technologicznym.

Data: 22.05.2013 r., godz. 18.00.

Miejsce: Kawiarnio-Księgarnia „Spółdzielnia”, ul. M.Skłodowskiej-Curie 8/1, Białystok.

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji na www.bialystokggc8.evenea.pl
Więcej o Geek Girls Carrots na geekgirlscarrots.pl

Możesz również polubić…