Aktualności Wydarzenia

2.02.2013 – Kolejny Babski Sabat.

Jak już kiedyś pisaliśmy białostockie czarownice spotykają się cyklicznie co miesiąc w każdą pierwszą sobotą miesiąca. Jak wieść niesie wtedy  zapominają o swoich kłopotach, ważnych sprawach i po prostu się bawią. Zaplanowały również małą wymianę zbędnych przedmiotów w trakcie sabatu.

Jak wspomniała organizatorka Sabatów, Anna Arciszewska,  stara się by każdy Sabat był inny. Zaprasza różnych gości, rękodzielniczki, fryzjerki, kosmetyczki. Jest to czas kiedy pomagają sobie na wzajem w ramach promocji i reklamy. Na kolejny sabat przygotowała niespodziankę, o której uczestniczki dowiedzą się dopiero na spotkaniu.

Sabat odbywa się w prawdziwej stodole, jedynym takim miejscu w Białymstoku a mężczyźni mają tam  zakaz wstępu. Udział w spotkaniach Sabatu jest bezpłatny. Każda z pań przynosi ze sobą jedynie własny koszyczek kulinarny a w trakcie imprezy organizowana jest również wymieniada niepotrzebnych rzeczy w domu z innymi uczestniczkami. Najczęściej wymieniane są: odzież, biżuteria, zabawki, kosmetyki.

Organizatorzy zachęcają aby zabrać ze sobą koleżanki, przyjaciółki, mamy, babcie, ciocie i odetchnąć na łonie natury.

Udział w imprezie bezpłatny.

 

Data: 2.02.2013 r. godz. 18.00.

Miejsce: STODOŁA , przy ul. Kolonia Bagnówka 17.

Udział w imprezie jest BEZPŁATNY .

Zapisy: telefoniczne pod numerem 506502608.

ZAKAZ WJAZDU MĘŻCZYZNOM!!!!!!

Źródło: Eventmix

Możesz również polubić…