Aktualności Na topie

21.02.2013 – Walcz ze stresem na warsztatach.

Stres towarzyszy nam każdego dnia, w pracy w domu, za kierownicą, a bywa, że nawet podczas spaceru. Wielu z nas nie potrafi sobie z nim radzić. Nie zna odpowiednich technik. Mają w tym pomóc specjalne warsztaty organizowane przez Uniwersytet w Białymstoku.

Z ostatnich badań OBOP-u wynika, że stres i niepokój odczuwa codziennie ponad 80 procent Polaków.  Stres nie musi być jednak dla nas szkodliwy jeżeli umiemy nadać mu właściwy kierunek. To co wpływa na nas negatywnie to nadmierne lub zbyt długotrwałe jego trwanie.

Radzenie sobie ze stresem jest z kolei terminem odnoszącym się do procesów postępowania z naszymi wewnętrznymi i zewnętrznymi wymaganiami, postrzeganymi jako wyczerpujące lub przekraczające nasze indywidualne zasoby.

Pierwszy krok w kierunku pełnego poczucia szczęścia i życia bez świadomości stresu to uświadomienie sobie naszych własnych możliwości. Będzie można je odkryć i zrozumieć podczas warsztatów organizowanych przez Uniwersytet w Białymstoku.

Zimowa akcja warsztatów walki ze stresem odbędzie się 21 lutego w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie. Można się jeszcze zapisywać.

 

Data: 21.02.2013 r.

Miejsce: Biblioteka Uniwersytetu w Białymstoku, ul. M. Skłodowskiej-Curie 14.

Zapisy: Biuro Karier, ul. M. Skłodowskiej-Curie 14, I piętro, pokój 105, tel. 85 745-70-79, e-mail: ac-bk@uwb.edu.pl (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30).

Wstęp: wolny.

Źródło: Uniwersytet w Białymstoku.

Możesz również polubić…