Aktualności Rozwój

21 luty – Kurs samoobrony dla kobiet. Bezpłatnie.

Straż Miejska oraz kompleks sportowy Colosseum organizują kurs samoobrony dla pań, który odbędzie się w najbliższy czwartek. Wstęp jest wolny.

Życie i poruszanie się po mieście rodzi ze sobą liczne niebezpieczeństwa. Nie tylko ze względu na zagrożenia komunikacyjne, ale niestety często również wiążące się z innymi ludźmi. W mediach słyszymy o napadach czy gwałtach, na które częściej narażone są kobiety. Warto zatem zadbać o własne bezpieczeństwo by poczuć się lepiej i swobodniej. Służyć temu ma kurs samoobrony, które w najbliższy czwartek organizowany jest przez białostocką Straż miejską i klub sportowy Colosseum.

Kurs samoobrony dla kobiet uczy nie tylko jak skutecznie bronić się w sytuacji zagrożenia, ale dodaje pewności siebie, uświadamia siłę i odwagę, które tkwią w każdej kobiecie. Poprowadzą go bezpłatnie funkcjonariusze Straży Miejskiej w Białymstoku. Zajęcia potrwają ok. 2 godzin.

Skoro nadarza się okazja uczestniczenia w warsztatach zupełnie za darmo zachęcamy do jak najszybszego zapisywania się. Liczba miejsc jest ograniczona (do 30).

Zapisów można dokonać telefonicznie pod nr. 744 83 94 lub przyjść bezpośrednio na spotkanie.

 

Data: 21.02.2013 r.,  godz. 11.00.

Miejsce: Colosseum, ul. Kopernika 5, Białystok.

Możesz również polubić…