Aktualności Kino

28 luty – Kino dla kobiet na jeden wieczór.

W najbliższy czwartek o godz. 18.30 odbędzie się kolejne wydarzenie cyklu filmowego dla pań. Zapraszamy na wieczór filmowy wyłącznie dla kobiet!

Przed nami już drugie w tym roku spotkanie z cyklu specjalnych spotkań filmowych, organizowanych przez kino Helios, które  łącza w sobie seans filmowy z licznymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla kobiet.

Na widowni tylko my – kobiety, a każda z atrakcji, jak zapowiadają organizatorzy, będzie przygotowana dla usatysfakcjonowania kobiecego ciała i duszy. Co ważne filmy – dobierane tak, aby podobały się właśnie paniom.

Jeśli zatem lubicie spędzać czas z przyjaciółkami w miłej atmosferze i przy niezobowiązującej „lekturze” kinowej, zachęcamy do udziału w Kinie kobiet już 28 lutego. W programie zapowiedziano pokaz filmu “Poradnik pozytywnego myślenia”, za rolę w którym Jennifer Lawrence otrzymała w tym roku Oscara.

Liczne atrakcje – organizowane przed seansem w holu oraz w sali kinowej – z pewnością sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy. Jak zapowiedzieli organizatorzy, tylko podczas lutowego Kina Kobiet panować będzie MANIA ROZDAWANIA!

ATRAKCJE W HOLU KINA PRZED SEANSEM:

  • Restauracja Kawelin zaprasza na pyszny poczęstunek. Delikatne przekąski oraz kuszące soft drinki na kruszonym lodzie ze świeżymi owocami oraz ziołami.
  • Studio Urody BeBeauty zadba o nasze fryzury. W kilka chwil chętnym Paniom wyczaruje na głowie plecionki i fale. Odczarujemy warkoczyki, które ponownie wracają na nasze głowy! Studio zadba również o nasze paznokcie.
  • Mary Kay zaprasza do swojego stoiska, gdzie będzie można między innymi wykonać zabieg na dłonie aby były mięciutkie i satynowe.
  • Konsultantki AVON będą udzielały porad kosmetycznych, zaproponują także nową serię kosmetyków kolorowych Lux.
  • Organique poczęstuje Panie smakowicie pachnącym masłem shea.

ATRAKCJE W SALI KINOWEJ:

Kobiecy odwieczny problem: „Jestem za gruba!”. Większość z nas jest nieustannie na diecie. W czym tkwi problem, że nie potrafimy schudnąć, albo utrzymać wagi? Na te wszystkie pytania odpowiedzą nam specjaliści z BIMEDICA, którzy zaprezentują nam Program Poprawy Zdrowia – Rewolucyjne Odchudzanie. Zdrowa, smaczna, prosta redukcja wagi – bez efektu jojo.

A do tego mnóstwo nagród do wygrania. M.in. karnety na zajęcia fitness, bony na rytualny masaż całego ciała, zaproszenie na „Weekend z koleżanką” w SPA, pakiety zabiegów na włosy, vouchery na kosmetyki, zabiegów fotoodmładzania oraz wiele innych.

Data: 

28.02 Kino Helios Atrium Biała, godz. 18:30

Miejsce: kino Helios Atrium Biała.

Bilety: w cenie 23 zł już w sprzedaży. Przy zakupie minimum 15 biletów jeden bilet w cenie 20 zł.

Aby ułatwić Paniom zakup biletów na seans, wprowadzono możliwość zakupu biletów przez Internet.

 

Źródło: www.heliosnet.pl

Możesz również polubić…