Wypoczynek Zdrowie i uroda

3 z 365 dni w roku to wiele?

Nieco ponad dwie dekady temu, tego jednego dnia w roku, w zasadzie wszystkie Polki mogły liczyć na specjalne traktowanie ze strony panów oraz… na nieśmiertelne goździki i paczkę rajstop. Mowa oczywiście o 8 marca, czyli Międzynarodowym Dniu Kobiet – jednym z tych świąt, które bez względu na czas, ustrój czy nawet sytuację polityczną, są niezmiennie celebrowane w naszej kulturze. I dobrze – bo to wyjątkowe święto! Choć oczywiście podziw, uwielbienie i szacunek należy się paniom przez okrągły rok.
Dzień kobiet to swego rodzaju fenomen. Tego dnia, panowie szczelnie wypełniają wszystkie okoliczne kwiaciarnie i cukiernie, w poszukiwaniu drobnego upominku dla swoich pań. I choć goździki już dawno zastąpiły róże, a rajstopy zostały wyparte przez markowe pralinki, nie zmieniło się jedno. 8 marca męska część naszej populacji stara się należycie zadbać o panie. Mężczyźni przejmują więc coraz częściej stery w kuchni czy wyręczają w domowych obowiązkach. Wszystko po to, aby odpowiednio uczcić to niewątpliwie piękne święto.

W tym roku wydaje się, że okazja do świętowania może być szczególna. 8 marca to sobota, zatem panowie nie będą mieli już wymówki, w postaci zawodowych obowiązków, aby wziąć na siebie „ciężar” domowych czynności. A przecież trudno o lepszy prezent, niż okazanie wdzięczności dla jej codziennej pracy, właśnie w ten sposób.

W przypadający na 8 marca weekend, hotel Golf Park Lipowy Most postanowił przygotować specjalną ofertę dedykowaną właśnie dla kobiet. SPA, masaże, wykwintna kolacja, niczym niezmącony relaks i możliwość zdystansowania się od wszystkich życiowych problemów.

– Chcemy zaproponować paniom, aby ten jeden weekend w roku poświęciły wyłącznie dla siebie. Zapraszamy do spędzenia go w towarzystwie przyjaciółki, siostry, mamy, sąsiadki, właśnie u nas, w Lipowym Moście – mówi Łukasz Łabanowski, manager hotelu.

Jak przekonuje przedstawiciel hotelu, taka krótka chwila wytchnienia, bez dzieci i męża u boku, pozwoli odpowiednio naładować akumulatory i zregenerować siły każdej współczesnej kobiecie.

– A z takiego prezentu powinni być również zadowoleni panowie, bo zrelaksowana i wypoczęta żona, to przecież wartość bezcenna – dodaje.

Pakiet obejmuje dwa noclegi w komfortowych pokojach, możliwość bezpłatnego korzystania z centrum SPA, darmowy masaż relaksacyjny, wykwintną kolację w restauracji oraz zabawę w eleganckim nocnym klubie mieszczącym się w podziemiach hotelu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Lipowego Mostu.

Możesz również polubić…