Aktualności kabaret Sztuka

31.01.2013 – Stand-up Polska po raz pierwszy w Białymstoku.

Komicy Stand-up Polska zadebiutują na białostockiej scenie już w czwartek. Impreza odbędzie się w klubie Mesa.

W Białymstoku wystąpią:

Karol Kopiec
Jeden z najbardziej aktywnych stand-up’erów, na scenie od 2008 roku. Występuję w całej Polsce. Współorganizator pierwszych w Warszawie cyklicznych imprez stand-up’owych. Wystąpił w obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up. Można było go oglądać na wielu konkursach i przeglądach kabaretowych oraz festiwalach takich jak.: PAKA, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Festiwal Kabaretu w Zielonej Górze, poznański Festiwal Zostań Gwiazdą Kabaretu etc.

Antoni Syrek-Dąbrowski

Na scenie od 2010 roku, brał udział w HBO Stand-up Comedy Club i obu sezonach Comedy Central Prezentuje. W 2011 roku na VII Festiwalu Kabaretu w Zielonej Górze zajął drugie miejsce w kategorii stand-up. Członek i manager w grupie Stand-up Polska (www.standuppolska.com). Współzałożyciel i improwizator w Grupie Impro Hofesinka(www.hofesinka.pl).

Co to jest stand up-comedy? W odróżnieniu od kabaretu stand-up to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością.  Komik na scenie, w przeciwieństwie do kabaretu, opowiada swoje przeżycia, przemyślenia, będąc cały czas sobą. Ciekawe w nim jest właśnie to, że opiera się na charyzmie występującego, improwizacji i kontakcie z publicznością.

Po występie duetu w Klubie Mesa odbędzie się OPEN MIC – każdy z widzów będzie mógł spróbować swoich sił dostając 5 minut na scenie.

Data: 31.01.2013 r. godz. 20.00.

Miejsce: Klub Mesa, Al. Piłsudskiego 29.

Bilety: 20 zł normalny i 15 zł – bilet ze zniżką studencką.

Źródło: http://standuppolska.com/

Możesz również polubić…