koncert Muzyka

4.06. – Koncert Haliny Frąckowiak.

Chyba niewiele jest takich osób, które nie znają takich przebojów jak „Bądź gotowy dziś do drogi”, „Papierowy księżyc” czy „Napisz, proszę”. Już w najbliższy wtorek wszystkich, którzy chcieliby usłyszeć je na żywo w wykonaniu Haliny Frąckowiak zapraszamy na jej koncert jubileuszowy, który odbędzie się w białostockim kinie Ton.

Rok 2013 jest dla Haliny Frąckowiak wyjątkowy. Mija bowiem jej 50-lecie pracy artystycznej. Artystka urodzona w Poznaniu zadebiutowała w wieku 16 lat na II Festiwalu Młodych Talentów, na którym znalazła się w Złotej Dziesiątce Laureatów, m. in. obok Katarzyny Sobczyk, Zdzisławy Sośnickiej i Tadeusza Nalepy. W trakcie swojej drogi muzycznej pracowała z takimi zespołami jak Czerwono-Czarni, ABC, Tarpany czy Drumlersi. Karierę solową rozpoczęła na początku lat 70-tych a w 1974 r. wydała pierwszy solowy krążek „Ida”, po którym pojawiły się kolejne: „Geira” (1977), „Ogród Luizy” (1981), „Serca gwiazd” (1983), „Halina Frąckowiak” (1987) oraz „Przystanek bez drogowskazu… Garaże gwiazd” (2005).

Poza licznymi występami w Polsce występowała również za granicą, m. in. w Czechosłowacji, Szwajcarii, Finlandii, Kanadzie.  W tym roku mija 50 lat jej pracy estradowej, która zwieńczona jest trasą koncertową po Polsce. Artystka ze swoimi największymi przebojami odwiedzi także Białystok, gdzie w najbliższy wtorek o godz. 19.00 da swój niezwykły koncert.

 

Data: 4.06.2013 r., godz. 19.00.

Miejsce: Kino Ton, ul. Rynek Kościuszki 2, Białystok.

Wstęp: przedsprzedaż 30 zł, w dniu koncertu 40 zł.
Bilety dostępne w Księgarni w Kinie TON, A&A Ubieralnia, ul. Piłsudskiego 8, Hotelu „Pod Herbem” , ul. Wiejska 49.

Organizator
Agencja Rozrywkowa FunAtiX Team, Organizacja i obsługa imprez

Możesz również polubić…