Kino

8 marca – Maraton „Party”: noc imprezowych komedii w kinach Helios

Jeżeli masz ochotę na niestandardowe spędzenie Dnia Kobiet, wybierz się tego dnia do jednego z dwóch białostockich kin sieci Helios. Od 23.00 do 6.00 rano obejrzysz tam cztery niezwykle imprezowe filmy, w tym jeden premierowy.

Nie będzie to być może noc z filmami wysokich „lotów”, ale z pewnością będzie śmiesznie. Ponadto, jak podają organizatorzy, do każdego biletu na w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon będzie ważny tylko w czasie maratonu. Bilety można kupić w kasach kin i na stronie www.helios.pl.

A oto i lista wyświetlanych podczas maratonu filmów:

„Nieletni / pełnoletni” (reż. Jon Lucas, Scott Moore)
Seans premierowy. Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszej rozmowy w swoim życiu – kwalifikacji na medycynę. Dzień przed egzaminem kończy 21 lat. Urodzinowy wieczór miał spędzić z kolegami przy jednym piwie. Ta noc będzie jednak długa i pełna wrażeń, a kaca po niej zapamięta na długo.

„Kochanie, poznaj moich kumpli” (reż. Stephan Elliott)
Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Faceci leczący kaca w Vegas to nic przy tym, co zgotują kumplowi jego dwaj najlepsi przyjaciele w roli drużbów.

„Seksualni, niebezpieczni” (reż. Ben Palmer)
Po egzaminach kończących naukę w liceum, czterech angielskich nastolatków udaje się na Kretę, by oddać się rytualnemu piciu, flirtowaniu i podrywaniu przy dźwiękach największych wakacyjnych hitów ostatnich lat. Towarzyszy im niezłomne przekonanie, że wreszcie zaliczą… najfajniejsze wakacje w życiu. Czy to dla nich… misja niemożliwa?

„Ted” (reż. Seth MacFarlane)
W dzieciństwie życzenie Johna sprawiło, że jego ukochany pluszowy miś ożył. 30 lat później John spędza całe dnie na paleniu trawki i piciu piwa z Tedem, a ten nie ma zamiaru go opuścić… Kiedy John usilnie stara się znaleźć sposób na poradzenie sobie z dorosłością, niespodziewana pomoc nadchodzi ze strony samej zabawki.

Ceny biletów: Normalny 33 zł, Ulgowy 28 zł

Możesz również polubić…