Aktualności Wydarzenia

6 marca – Porady logopedyczne. Bezpłatnie.

W najbliższą środę wszyscy zainteresowani bezpłatnymi poradami logopedycznymi będą mogli z nich skorzystać w 19 placówkach w województwie. A wszystko całkowicie bezpłatnie, trzeba się tylko wcześniej zapisać telefonicznie.

To pierwsza taka inicjatywa w naszym województwie i będą z niej mogli skorzystać wszyscy mieszkańcy regionu. Wystarczy w środę przyjść do jednego z ośrodków uczestniczących w akcji. Konieczne jest wcześniejsze zapisanie się. Zapisy odbywają się telefonicznie pod numerami wskazanymi na liście placówek biorących udział w wydarzeniu.

W naszym województwie akcją Europejski Dzień Logopedy koordynuje podlaski oddział Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Jak mówi przewodnicząca oddziału logopeda Urszula Karpińska-Sterkowiec, przyjmowane będą zarówno dzieci, jak i dorośli – wszyscy ci, którzy mają wady wymowy albo jakiekolwiek problemy z komunikacją.

Lekarze specjaliści przyjmować będą w 19 placówkach w regionie – m.in. w Białymstoku, Suwałkach, Czarnej Białostockiej, Wysokiem Mazowieckiem czy Sokółce. Trzeba się wcześniej zgłaszać. Szczegóły są na stronie www.logopedia.umcs.lublin.pl.

 

Źródło: Radio Białystok

Możesz również polubić…