Wydarzenia

Bądź aktywna z „Kameralną”

Pływalnia „Kameralna” Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mazowieckiej 39c zaprasza wszystkich, których noworocznym postanowieniem jest zwiększenie aktywności, poprawa kondycji albo poprawa sylwetki, do wzięcia udziału w programie Bądź aktywna z „Kameralną”.

Czym jest program? Trzymiesięcznym cyklem zajęć aqua-aerobiku, podczas których Panie łącząc wodne ćwiczenia z zaleceniami ekspertów żywieniowych (dzięki specjalistom z Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania w Białymstoku) zweryfikują swoje nawyki żywieniowe i zmierzą efekty pracy nad ciałem.

Na akcję składają się trzy etapy:

Etap I – badanie i analiza składu ciała, obejmujące:

  • tkankę tłuszczową;
  • nawodnienie organizmu;
  • masę mięśniową;
  • wiek metaboliczny organizmu;
  • strukturę mineralną kości;
  • metabolizm spoczynkowy;
  • tkankę tłuszczową wisceralną w jamie brzusznej;
  • dzienne zapotrzebowanie na proteiny.

Czas wykonania badań wstępnych to tydzień przed rozpoczęciem akcji oraz pierwszy tydzień jej trwania – w toku indywidualnych ustaleń z Poradnią Centrum Odchudzania i Odżywiania w Białymstoku.

Etap II – Konsultacja dietetyczna z doborem programu poprawy wyników w Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania w Białymstoku. Konsultacja objęta jest rabatem 70 proc., a całkowity jej koszt pokrywany przez uczestniczki programu to 30 zł (uczestniczki mają też możliwość korzystania z odpłatnych spersonalizowanych programów żywieniowo-suplementacyjnych oraz z kursu odchudzania i odżywiania).

Etap III – mierzenie efektów, tj. powtórzenie działań z I Etapu. Badania te wykonywane będą w toku indywidualnych ustaleń z Poradnią Centrum Odchudzania i Odżywiania w Białymstoku w ostatnich dwóch tygodniach trwania akcji.

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji nagrodzi pięć pań, które osiągną najlepsze wyniki podczas całego okresu trwania akcji według standardów oceny Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania w Białymstoku. Każda z nagrodzonych uczestniczek otrzyma osiem wejść na zajęcia aqua-aerobiku bezpłatnie.

Szczegóły oraz dokumenty związane z całą akcją znajdują się pod adresem http://www.miejskoaktywni.pl/index.php#/badz-aktywna-z-kameralna-290. Wszystkie zainteresowane Panie zachęcamy do wypełniania deklaracji uczestnictwa, przekazania jej w kasie Pływalni „Kameralnej” i wzięcia udziału w programie.

Zapisy są dokonywane w kasie pływalni.

Kontakt telefoniczny: (85) 742-17-07.

E-mail: kameralna@bosir.bialystok.pl.

Możesz również polubić…