Wydarzenia

26.03.- Spotkanie dla kobiet zainteresowanych nowoczesnymi technologiami.

Od jakiegoś czasu facebook rządzi internetem. Na najbliższym spotkaniu Karotek będzie można dowiedzieć się jak jego „moc” wykorzystać do swoich celów biznesowych, prowadząc bloga, serwis czy sklep internetowy. O tym m.in. dowiecie się już w najbliższy wtorek we Współpracowni.

To będzie już szóste (!) spotkanie Geek Girl Carrots w Białymstoku. Tym razem w nieco wiosennym i świątecznym wydaniu prelegentki Kamila Kiersznowska oraz Marta Rhea Gawlicka opowiedzą o skutecznej komunikacji marki na Facebooku  i najnowszych trendach w projektowaniu stron internetowych.

Agenda:

  • 18:00 Powitanie – Kasia Stempniak, koordynatorka GGC Białystok
  • 18:10 „Cały dzień siedzę na Facebooku. Czyli kilka słów o tym, jak efektywnie prowadzić firmowy fanpage” – Kamila Kiersznowska, community manager w Socializer i współorganizatorka EastCamp Białystok.
  • 18:40 „Co depcze po piętach Web 2.0, czyli aktualne trendy w projektowaniu WWW” – Marta Rhea Gawlicka, webdesigner, anglista, Art Director w agencji Infinity Group.
  • 19:10 Pitches – 1-minutowe prezentacje Waszych projektów (dobrowolne).
  • 19:15 Networking przy wielkanocnych pysznościach.
  • 20:00 Afterparty w kawiarni GramOffOn przy ul. Malmeda 17.

Jak zawsze spotkanie otwarte jest dla wszystkich chętnych a celem nadrzędnym jest poznanie się i nawiązanie kontaktów. Wszystko w przyjaznej atmosferze Współpracowni.

Organizatorzy zachęcają do przyniesienia ze sobą czegoś słodkiego. O poczęstunek zadbają także autorzy bloga Mr. & Mrs. Sandman (www.mrmrssandman.blogspot.com)

Więcej o Prelegentkach dowiecie się tutaj: http://geekgirlscarrots.pl/wielkanocne-spotkanie-geek-girls-carrots-bialystok/

I kilka słów dla tych , którzy jeszcze nie słyszeli o Geek Girl Carrots.

Geek Girls Carrots jest społecznością kobiet zafascynowanych nowymi technologiami. Tworzą ją wszystkie osoby zainteresowane technologią, nie tylko programistki, graficzki, właścicielki firm czy blogerki!

W tym przedsięwzięciu chodzi o to, aby dziewczyny, kobiety – niezależnie od wieku, wykształcenia czy doświadczenia – mogły spotkać się, opowiedzieć o tym co robią, wymienić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami. Misją GGC jest tworzenie i propagowanie wzorca kobiety przedsiębiorczej, nowoczesnej, która nie boi się wejść w branżę zdominowaną przez mężczyzn.

 

Data: 26 marca (wtorek) o godz. 18.00

Miejsce: Współpracownia, ul. Sienkiewicza 9.

Rejestracjawww.bialystokggc6.evenea.pl

Wstęp: wolny

Możesz również polubić…