Aktualności Wydarzenia

III spotkanie Girl Geek Carrots – Świąteczna integracja.

W czwartek 13 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie „carrot-ek” dedykowane osobom zainteresowanym nowymi technologiami oraz mediami społecznościowymi. Tym razem wydarzenie organizowane jest wspólnie przez Geek Girls Carrots i Grupę Białostockie Social Media.

Na grudniowym spotkaniu tematem przewodnim będzie branding regionu w mediach społecznościowych i świadome budowanie swojego wizerunku w sieci. Wydarzenie jest otwarte  i odbędzie się jak zwykle we Współpracowni przy ul. Sienkiewicza 9.

Jak podkreślają organizatorzy, jest to tym razem spotkanie szczególne bo skierowane  do wszystkich „geeków” i „social media ninjas” płci obojga – czyli połączonych sił Geek Girls Carrots i Grupy Białostockie Social Media!

W programie m.in. wykłady  dwóch znakomitych prelegentów. Rozpocznie Anna Miotk, wieloletni specjalista ds public relations, dyrektor rozwoju biznesu Newspoint, jedna z najbardziej znanych w Polsce specjalistek w zakresie mierzenia efektów działań PR i social media. Kolejno prelekcję poprowadzi Ola Kopacz, doktor komunikacji społecznej na West Chester University of Pennsylvania, założycielka Szkoły Mówienia, która uczy ludzi biznesu odróżniać się od konkurencji przez skuteczne wystąpienia publiczne.

O świąteczną oprawę i poczęstunek zadba para kulinarnych blogerów Mr.&Mrs Sandman a kawiarnia GramOffOn przygotowała specjalną zniżkę w lokalu dla uczestników spotkania.

Harmonogram wydarzenia:

18:00 Powitanie – Kasia Stempniak, koordynatorka GGC Białystok; Kamil Mirowski, twórca grupy Białostocke Social Media i Paweł Makowiecki ze Współpracowni.
18:20 dr Anna Miotk – „Podlaskie d… ziewczyny, czyli o brandingu regionu w social media”
18:50 dr Ola Kopacz – „E-biznes jest lepszy z twarzą: zbuduj wizerunek lidera i zwiększaj wyniki firmy”
19:20 Networking
20:00 Afterparty w kawiarni GramOffOn przy ul. Malmeda 17

Prelegenci:

Anna Miotk – dyrektor rozwoju biznesu Newspoint, gdzie odpowiada za rozwój produktów, raporty i analizy medialne oraz marketing. Ma sześcioletnie doświadczenie w public relations – pracowała w uznanych polskich i sieciowych agencjach PR, realizując projekty dla klientów z sektorów IT, FMCG oraz healthcare. Doktor nauk humanistycznych, w grudniu 2010 r. na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego obroniła rozprawę doktorską „Metody oceny i pomiaru rezultatów działań public relations stosowane w Polsce”, wcześniej ukończyła socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Wykłada na studiach podyplomowych PR, prowadzi szkolenia dotyczące mierzenia efektów działań PR i social media; jej kompetencje trenerskie potwierdza certyfikat Szkoły Trenerów House of Skills. Autorka książki “Badania w public relations”, licznych publikacji w mediach branżowych oraz bloga na temat badań w PR www.annamiotk.pl.

Ola Kopacz – doktor komunikacji społecznej na West Chester University of Pennsylvania z 15-letnim doświadczeniem trenerskim. Założycielka Szkoły Mówienia. Uczy ludzi biznesu odróżniać się od konkurencji przez skuteczne wystąpienia publiczne. Przeszkoliła już ponad 500 mówców na dwóch kontynentach. Na spotkaniu opowie, dlaczego warto promować swoją firmę własną twarzą i nazwiskiem i w jaki sposób budować wiarygodność jako ekspertka i lidera w branży, aby przekładało się to na sukces firmy.

 

 

Na uczestników czekają świąteczne prezenty!

  • kupony promocyjne Newspoint – aplikacji do monitoringu portali internetowych i social media
  • losowanie niespodzianek ufundowanych przez naszych Partnerów: mistrzynię kreski Bieroza, szkołę językową Manhattan Academy i szkołę tańca Latin Studio

 

Data: 13.12.2012r. g. 18.00.

Miejsce: Współpracownia, ul. Sienkiewicza 9.

Wstęp: bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na www.swiatecznaintegracja2012.evenea.pl

Źródło: Girl Geek Carrots Białystok

Możesz również polubić…