Wydarzenia

15.12.2012 – V Festiwal Bombki Choinkowej: akcja charytatywna

Już po raz piąty Przedszkole Samorządowe nr 12 organizuje świąteczną akcję pomocy swoim niepełnosprawnym podopiecznym. Kupując bombkę z autografem znanej osoby będzie można pomóc choremu dziecku.

W ramach akcji organizatorzy zwrócili się do wielu znanych osób z prośbą o ozdobienie i podpisanie bombki choinkowej. Te piękne i niepowtarzalne ozdoby będą do nabycia na aukcji charytatywnej, która odbędzie się  w galerii handlowej Atrium Biała w sobotę, 15 grudnia 2012 r.

W ubiegłych latach bombki na aukcję podarowali m.in.: państwo Anna i Bronisław Komorowscy, Lech Wałęsa, Donald Tusk, Leszek Balcerowicz, Emilia Krakowska, Jan Pietrzak, Krystyna Janda, Kayah, Paweł Małaszyński, sportowcy Jagiellonii, a także dziennikarze TVP Białystok i TVN.  Tegoroczne bombki można obejrzeć na stronie www.ps12.bialystok.pl. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznych mebli do sali oraz sprzętu terenowego przystosowanego dla dzieci niepełnosprawnych na plac zabaw przy budynku przedszkola.

Podczas V Festiwalu Bombki Choinkowej, oprócz licytacji bombek, przewidziano również:

– loterię fantową,
– występy dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 12,
– popisy Akademii Tańca Szał – półfinalistów programu „Got To Dance”,
– koncert kolęd w wykonaniu słuchaczy Studium Wokalno-Aktorskiego im. Czesława Niemena w Białymstoku,
– liczne atrakcje dla dzieci zorganizowane przez animatorów Centrum Zabaw dla dzieci „Planeta Urwisa”.

Data: 15.12.2012 w godz. 13.00-17.00

Miejsce: Atrium Biała

Wstęp: wolny

Źródło: Przedszkole Samorządowe nr 12

Możesz również polubić…