Wydarzenia

Isobar Poland poszukuje talentów w Białymstoku

Nie trzeba już wyjeżdżać do stolicy, by pracować dla takich marek jak Microsoft, Cyfrowy Polsat, Play, Procter & Gamble czy MasterCard. Białostocki oddział agencji Socializer, która niedawno stała się częścią jednej z największych agencji komunikacji reklamowej na świecie, Isobar, przyspiesza tempo rozwoju i szuka kolejnych talentów do swojego zespołu social media. To nie tylko szansa na pracę przy międzynarodowych projektach, ale i na karierę pod skrzydłami najlepszych specjalistów w branży reklamowej w Polsce i nie tylko.

Założony w 2010 roku Socializer jest dziś liderem w świadczeniu kompleksowych usług social media w Polsce – od projektowania strategii komunikacji w social media po produkcję gier i aplikacji w środowisku Facebook oraz Nk.pl. Swoje białostockie biuro agencja otworzyła w lutym 2012 roku, zatrudniając na początku 6 osób. O lokalizacji oddziału zdecydował potencjał Podlasia i obecność świetnych uniwersytetów oraz uczelni.

Obecnie Socializer zatrudnia w Białymstoku prawie 30 specjalistów social media, a tendencja wzrostowa ma być zachowana. Do końca roku zespół ma liczyć ponad 30 osób. Wszystko za sprawą głośnego przejęcia agencji przez międzynarodową grupę mediową Dentsu Aegis Network. Od stycznia br. Socializer działa pod marką Isobar Poland, która łącznie w Warszawie oraz Białymstoku zatrudnia ponad 350 ekspertów od reklamy, technologii oraz nowych mediów. Dzięki połączeniu firm pracownicy w obu oddziałach Socializer mają możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i zdobycia doświadczenia przy obsłudze globalnych projektów dla najlepszych światowych marek.

W związku ze zmianami, Isobar Poland chce wzmocnić białostockie struktury agencji. Szuka młodych talentów social media – moderatorów i programistów.

– Nasz zespół tworzą głównie ludzie młodzi, którzy pasjonują się social media, są otwarci, ambitni i kreatywni. Mamy bliskie kontakty ze społecznością akademicką, dlatego są to często absolwenci kierunków technicznych na politechnice, jak i kreatywni humaniści. Studenci też szukają u nas pierwszych doświadczeń zawodowych, które mogą pogodzić z nauką. – mówi Emilia Kozłowska, dyrektor oddziału Socializer w Białystoku.

Osoby, które marzyły o pracy w branży reklamowej mają teraz szansę na rozwój zawodowy w Białymstoku. Isobar Poland obecnie prowadzi rekrutację na 10 stanowisk.

 

Więcej informacji na: www.socializer.pl

Możesz również polubić…