Dom i wnętrze Kulinarnie

Jak działa wyciskarka wolnoobrotowa?

Modne wyciskarki wolnoobrotowe z pewnością są pewną rewolucją w kuchni. Oczywiście są również inwestycją w zdrowe nawyki, a także świetnie wyglądają. I dlatego właśnie pojawiają się w wielu domach i co najważniejsze są regularnie wykorzystywane. Powstałe soki z warzyw, owoców czy ziół to całe bogactwo składników odżywczych, minerałów i witamin, a także smaku, który zachwyca świeżością. A to zachęca do kolejnych eksperymentów, sięgania po różnorodne produkty, a tym samym urozmaicania diety, co jest bardzo ważne. Dużą popularnością cieszą się produkty marki Hurom – wyciskarki wyznaczają trendy dla całej branży.

Wyciskarka dostosowana do potrzeb

Hurom wyciskarki proponuje wymagającym klientom. Rozumie ich potrzeby i tryb życia, a także uczy, że przygotowywanie zdrowych posiłków wymaga uwagi i czasu. Wyciskarki pracują wolno, ale właśnie ten sposób robienia soków zachować większość składników odżywczych. W sklepach znaleźć można różnego typu wyciskarki. Niektóre z nich są wyposażone w dodatkowe nakładki. Dzięki temu można na przykład przygotować lody, musy, makaron, a nawet zmielić kawę. Możliwości jest bardzo dużo, a same urządzenia stają się bardzo funkcjonalne. Dużą popularnością cieszą się w ofercie Hurom wyciskarki pionowe. Mają one dość prostą konstrukcję, która nie wymaga od użytkowników użycia siły. Doskonale poradzi sobie nawet z twardymi owocami i warzywami, a także z zieleniną i ziołami. Wyciskarki poziome pracują nieco dłużej, ale dają bardzo wiele możliwości łączenia różnych produktów. Wymagają korzystania z popychacza oraz krojenia składników na mniejsze kawałki. Doskonały smak natomiast wynagrodzi ten wysiłek. Zawsze warto zwracać uwagę natomiast na dodatkowe funkcje urządzenia takie jak na przykład bieg wsteczny czy regulacja gęstości soku. Poza tym Hurom wyciskarki wyposaża często także w automatyczne odprowadzanie miąższu oraz automatyczne czyszczenie, co niewątpliwie ułatwia codzienność.

Dlaczego warto zainwestować w dobrą wyciskarkę?

Wyciskarki wolnoobrotowe to jedna z dostępnych na rynku propozycji, która pozwala przygotować soki w domowych warunkach. Jest doskonałym wyborem, jeśli priorytetem jest smak i wysoka wartość odżywcza przygotowanego napoju. Pozwala on również dostarczać tak cennego błonnika, co jest szczególnie ważne w przypadku osób, które się odchudzają. Przygotowywany w urządzeniu sok można przechowywać w lodówce nawet do 24 godzin, ponieważ w niewielkim stopniu się utlenia. W ofercie Hurom wyciskarki wyróżniają się rewelacyjnym wyglądem i całym bogactwem funkcji, co sprawia, że przydają się nie tylko do przetwarzania warzyw i owoców. I choć tego typu urządzenia nie należą do najtańszych, to ta inwestycja się po prostu opłaca.

Możesz również polubić…