Wydarzenia

Kobiety na lodowisko!

W kalendarzach większości mężczyzn data 8 marca co roku zaznaczona jest na czerwono. Tego dnia Panie obchodzą bowiem swoje święto. Białostockie Lodowisko z tej okazji przygotowało specjalną niespodziankę. Świętowanie rozpocznie się tam wyjątkowo już dzień wcześniej! Panie zaproszone są na lodowisko 7 marca o godzinie 17:00.Historia łyżwiarstwa sięga dawnych dziejów. Najstarsze pary łyżew pochodzą sprzed ok. czterech, pięciu tysięcy lat i wykonane są z kości, z krowich żeber, czy rogów. Do stóp mocowane były za pomocą rzemyków. Dziś sprzęt do ślizgania po lodzie zdecydowanie odbiega od tego prehistorycznego, komfort jazdy mamy większy a zabawa na lodzie jest zapewne  równie dobra jak kiedyś.

Do skorzystania z nowoczesnych zdobyczy techniki, w tym łyżew jak najbardziej współczesnych, zachęca Panie w dniu ich święta, Lodowisko Miejskie. Przygotowało specjalne wydarzenie z okazji Dnia Kobiet. W programie m.in.:

  • nauka jazdy na łyżwach dla chętnych Pań, prowadzoną przez hokeistów z ADH;
  • możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z hokeistami;
  • kwiatowa niespodzianka dla Pań;
  • doskonała muzyka i niezapomniane wrażenia.

Naukę jazdy na łyżwach zakończy pokaz nabytych umiejętności, a dla trzech najlepszych kursantek przygotowano ciekawe nagrody: kolacja w restauracji Zmokła Kura, obiad w restauracji Villa Tradycja, bon na zabiegi kosmetyczne w salonie kosmetycznym Ladies.

Sezon zimowy powoli dobiega końca, jest więc okazja do skorzystania z jego usług raz jeszcze w tej zimy.

 

 

Możesz również polubić…