Rozwój

Warsztat Birth Into Being po raz pierwszy w Białymstoku.

Sposób, w jaki przychodzimy na świat i cały okres okołoporodowy istotnie wpływa na wszystkie sfery naszego życia i jakość jego doświadczania. Warsztat Birth Into Being pomaga uzdrowić traumę narodzeniową, dostrzec i przetransformować ograniczające przekonania, które oprócz podświadomości, zapisane są również w ciele. Zapraszam na warsztat prowadzony metodą Eleny Tonetti-Vladimirowej „Birth Into Being” po raz pierwszy w Białymstoku.
Jak mówią organizatorzy w trakcie warsztatu „stworzymy przestrzeń do uwolnienia się od tego, co stare, co już nam nie służy i zastąpienia tego aktualnymi pragnieniami i potrzebami. To stworzenie nowego punktu odniesienia w naszym życiu.

Warsztaty Birth Into Being są otwarte dla kobiet i mężczyzn, rodziców, kobiet w ciąży. To również bardzo holistyczny sposób przygotowania się do pięknego porodu i rodzicielstwa. Uczestnicy mają okazję do nawiązania bardzo solidnego, świadomego i potężnego połączenia z energiami narodzin/rodzenia. Ma to potem przełożenie w zdolności kobiety do rodzenia, tak, jak zaplanowała natura, wolnego od strachu i powikłań. W warsztacie mogą uczestniczyć pary.

Metoda Birth Into Being jest również bardzo korzystna dla położnych, douli, osób pracujących z kobietami w ciąży, tak żeby nie przenosiły własnych traum narodzeniowych i lęków na rodzące kobiety. Przynosi także korzyści dla par zmagających się z niepłodnością, kobiet po traumatycznych wcześniejszych porodach, po poronieniach, lub osób, dotkniętych stratą bliskich osób. Przygotowuje do rodzenia nie tylko dzieci, ale też naszych projektów, realizacji marzeń, czy życia w zgodzie z własnym sercem i intuicją.

Twórcą metody Birth Into Being (metody rekodingu, ponownych narodzin) jest Elena Tonetti-Vladimirova, autorka filmu „Narodziny, jakie znamy”   (więcej informacji znajdziecie na: http://www.szczesliwa-mama.pl/ ; http://www.birthintobeing.com/ ).

Warsztat w Białymstoku poprowadzi Monika Lipowska -Hajduk.

 

Data: 22, 23 marca 2014 roku

22 marca 2014 roku (godz. 10.00-18.00)
23 marca 2014 roku (godz. 10.00-16.00)

Miejsce: Centrum Rozwoju AJNA Białystok, ul. Waryńskiego 4 lok. 7.

Wstęp: 1 osoba : 260,00 zł/2 dni, para: 480,00 zł/2 dni

O miejscu na warsztacie decyduje wpłata zaliczki w wysokości 130 zł (od osoby).

Zapisy: kontakt@doulabialystok.pl 

Informacje: https://www.facebook.com/events/1381509335421879/?fref=ts
Oraz: http://www.doulabialystok.pl/aktualnosci/

Możesz również polubić…