Moda Na topie Promocje Styl życia

Nie wiesz jaką biżuterię dobrać do weselnej sukienki? Zobacz nasze propozycje.

Już niedługo wybierasz się na wesele? Ten artykuł jest dla Ciebie! Wiemy, jak trudno dobrać do weselnej sukienki biżuterię, by nie prezentowała się zbyt przaśnie, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji, które z pewnością pomogą Ci się prezentować pięknie i elegancko. Przybliżymy Ci również temat biżuterii hipoalergicznej, dzięki której nie tylko efektownie uzupełnisz swój look, ale również nie doświadczysz symptomów alergii kontaktowej.

Kolczyki do weselnej sukienki — jakie wybrać?

Kolczyki na uszach podczas zabawy weselnej nie powinny przede wszystkim utrudniać swobodnej i beztroskiej zabawy. Wybierz zatem te, które są lekkie, nie wplączą się we fryzurę i podczas tańca nie będą uderzały o Twoją twarz. W związku z tym zdecyduj się na kolczyki na ucho o średniej długości. By wpasować się w aktualne trendy, postaw na kolczyki zdobione kryształami lub perłami, a także te w kształcie okręgów. Nie bój się eksperymentować i załóż biżuterię w geometrycznych lub asymetrycznych kształtach. Pamiętaj, by kolczyki pasowały do Twojej kreacji. Jeżeli planujesz założyć lekką, kwiecistą sukienkę, dobierz do niej odpowiednio ozdoby w kształcie kwiatów lub listków. Baw się kolorami biżuterii, ale bądź konsekwentna w motywie przewodnim i powtarzaj go w kolczykach, bransoletce i naszyjniku.

Nie masz jeszcze przekłutych uszu — nic straconego!

Kolczyki na uszach to dodatek, który naprawdę dodaje urody i blasku, więc jeżeli nie masz jeszcze przebitych uszu, a wybierasz się w niedługim czasie na wesele — wybierz się do sprawdzonego salonu i załóż swoje pierwsze kolczyki. Myślisz, że zostało zbyt mało czasu, by dziurki w uszach zdążyły się zagoić do wesela? Wcale nie, jeżeli skorzystasz z bezpiecznego systemu przekłuwania uszu metodą Blomdahl. Ta innowacyjna i opatentowana metoda nie tylko trwa bardzo krótko, ale jest także sterylna i bezpieczna. W trakcie zabiegu zakładane są kolczyki na ucho wykonane z hipoalergicznych materiałów (plastiku lub tytanu medycznego), dzięki czemu są bardzo przyjazne dla skóry alergików. Są całkowicie pozbawione najczęściej uczulających metali takich jak kadm, nikiel, pallad, złoto czy srebro. To właśnie one najczęściej powodują wysypkę, świąd, pieczenie i obrzęk w okolicach założonej biżuterii.

Boisz się przekłucia uszu przed weselem? Wybierz kolczyki na ucho bez przekłuwania!

Nie każda osoba jest w stanie przemóc lęk przed przebiciem uszu. Doskonale to rozumiemy! W związku z tym do weselnej kreacji proponujemy kolczyki na uszach typu klipsy wykonane z tytanu medycznego. Ich oferta jest naprawdę bogata i możecie się z nią zapoznać na oficjalnej stronie marki Blomdahl. Pamiętajcie, by przed przyjęciem weselnym, na które się wybieracie, dokładnie sprawdzić zapięcia klipsów. Muszą być one solidne i sprawdzone, w przeciwnym razie podczas tańca i zabawy, możecie je dość szybko zgubić.

Innym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą przekłuwać uszu, są kolczyki zakładane na magnesy, które dzięki wzajemnemu przyciąganiu, idealnie trzymają się płatków uszu. Taką biżuterię można stworzyć samemu, co jest doskonałą zabawą i zajęciem. Wystarczy do tego celu zamówić przez Internet specjalne magnesy i przerobić klasyczne kolczyki, które od dawna zalegały w szkatułce lub szufladzie. Możecie również dodać coś od siebie i dokleić do nich kryształy lub inne aplikacje. Dzięki temu Wasze kolczyki będą oryginalne i wyjątkowe.

Pamiętajcie o swoim zdrowiu i jeżeli cierpicie na alergię kontaktową, nie decydujcie się na założenie popularnej biżuterii, ale tej wykonanej z tytanu medycznego lub plastiku medycznego marki Blomdahl.

Możesz również polubić…