Kulinarnie Muzyka

Pierwszy teledysk Miss God już w sieci

W miniony piątek, 15 lutego, na antenie Czwórki – Radia z Wizją – odbyła się premiera klipu białostockiej wokalistki.

„Far away” to jeden z pięciu utworów z debiutanckiej EP-ki Miss God pt. „Widzę cię”. Minialbum został wydany dzięki Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku „Młodzi Twórcy”. Utwory z plyty można usłyszeć w spektaklu „Iluzje” na podstawie dramatu Iwana Wyrypajewa, a za ich miks i mastering odpowiada Griot Groove. Autorem zdjęć oraz montażystą wideoklipu jest Marek Włodzimirow – pochodzący z Bielska Podlaskiego i związany z akcją Filmowe Podlasie Atakuje!, twórca wielu nagradzanych filmów i wizualizacji, grafik komputerowy, były web designer, a także współtwórca Grupy Filmowej DRACHA.

Klip Miss God do utworu „Far away” możecie zobaczyć pod tym adresem. Muzyka zawarta na płycie to połączenie nowych brzmień elektronicznych z szamańskim transem.

Pod pseudonimem Miss God kryje się Joanna Zubrycka – rodzima wokalistka, kompozytorka, producentka muzyczna, a także aktorka znana białostockim widzom ze spektakli Teatrów Trzyrzecze i Kolegtyw. Artystka jest jedną z finalistek konkursu Skody i radiowej Trójki na najlepszą piosenkę do jazdy samochodem – dzięki głosom internautów jej utwór „Woda” zajął w plebiscycie wysokie miejsce.

Jej muzyczna twórczość wymyka się spod jakiejkolwiek klasyfikacji. Jest inna, jest wyjątkowa, a kierunek, w którym podąża łączy w sobie elementy etno i nowych brzmień.

 

 

Możesz również polubić…