Kulinarnie

Propozycje Galerii im. Sleńdzińskich na pierwszy tydzień Nowego Roku.

Zapraszamy do kulturalnego spędzenia pierwszych dni Nowego Roku razem z Galerią Śleńdzińskich. Można będzie skorzystać m.in z rodzinnych warsztatów plastycznych oraz wspólnie pokolędować przy akompaniamencie Tomasza Kwiatkowskiego.Graficzny teatr cieni

W niedzielę – 5 stycznia w godz. 11.30-13.00 Galeria im. Sleńdzińskich przy ul. Legionowej 2 w Białymstoku zaprasza na„Graficzny teatr cieni”, rodzinne warsztaty plastyczne w ramach cyklu „AŁ… sztuka nie boli”. To propozycja dla rodzin z dziećmi w wieku 5-10 lat. Teatr cieni to zabawa, w której za pomocą dłoni wykreujemy: psa, zająca, wilka czy lecącego ptaka. Warsztaty nawiązują do prezentowanej w galerii wystawy grafik Pawła Kwiatkowskiego. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel.: 502 138 980. 

Ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wstęp jest bezpłatny.

 

Wspólne kolędowanie – wieczór trzeci

W poniedziałek – 6 stycznia o godz. 18.00  Galeria im. Sleńdzinskich w Białymstoku zaprasza do siedziby przy ul. Waryńskiego 24a na wspólne kolędowanie przy akompaniamencie gitary Tomasza Kwiatkowskiego. Tradycyjnie przygotowane będą śpiewniki z popularnymi i mniej znanymi kolędami i pastorałkami, m.in.„Pastorałką białostocką”, którą warto włączyć do domowego repertuaru. O literackiej treści kolęd i pastorałek opowie  Waldemar Smaszcz.

Wstęp wolny.

Możesz również polubić…