Moda Na topie

Podkreśl swoje piękno wybierając na Dzień Kobiet kolczyki z tytanu.

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, w które każda z pań pragnie czuć się wyjątkową i docenioną. By podkreślić swoje piękno i urodę warto w tym dniu zadbać o detale swojej stylizacji. Dobrym pomysłem będzie nie tylko wybór odpowiedniego ubioru, czy bardziej starannego makijażu, ale również ozdobienie swojego ciała subtelną biżuterią. Kolczyki wykonane z tytanu to doskonałe rozwiązanie na tę okoliczność. Dlaczego są one teraz tak bardzo popularne? Czy efektownie zastępują złoto lub srebro?

Piercing ucha – spraw sobie kolczyki na Dzień Kobiet

Jeżeli nie masz jeszcze przekłutych uszu i do tej pory wahałaś się, czy wykonać ten zabieg – Dzień Kobiet będzie dobrą okazją na realizację tego zamiaru. Nic tak pięknie nie podkreśla kształtu twarzy, koloru oczu i włosów, jak dodatki jubilerskie. Sprawienie sobie prezentu w postaci założenia pierwszych kolczyków, będzie nie tylko ciekawym przeżyciem, ale również początkiem zabawy w różne stylizacje biżuteryjne, które podkreślą kobiecość, szyk i indywidualny charakter.

Na taki zabieg najlepiej wybrać polecony salon piercingu lub kosmetyczny, w którym nienagannie przestrzegane są zasady antyseptyki i sterylności. Tylko w taki sposób można być pewną, że przekłucie uszu przebiegnie bez groźnych powikłań. Wybór odpowiedniej metody zabiegu również nie pozostaje bez znaczenia, dlatego dobrze jest postawić na sprawdzony system, pochodzący ze Szwecji o nazwie Blomdahl. Zyskał on zaufanie wielu kobiet w Europie i dzięki swoim zasadom bezpieczeństwa, stosowany jest również u niemowląt. Piercing uszy to doskonały pretekst, by spędzić Dzień Kobiet ze swoją przyjaciółką lub siostrą, która również chce sprawić sobie kolczyki.

W Dzień Kobiet postaw na kolczyki z tytanu!

Niezależnie od tego, czy masz już przekłute uszy, czy dopiero wybierasz dla siebie pierwsze kolczyki – zdecyduj się na biżuterię wykonaną z tytanu. Jest ona coraz popularniejszą alternatywą dla wszechobecnego złota i srebra, a przy tym równie efektownie się prezentuje.

Tytan medyczny proponuje marka Blomdahl, która doskonale zna się na materiałach hipoalergicznych i bezpieczeństwie wrażliwej i skłonnej do alergii skóry. To właśnie tytan medyczny coraz częściej zakładany jest podczas piercing ucha. Taki zabieg ma na celu zminimalizowanie ryzyka powikłań oraz przyspieszenie procesu gojenia. Co więcej, wzory i modele kolczyków wykonane z tytanu są niezwykle atrakcyjne i różnorodne, dzięki czemu każda z pań znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Tytan dostępny jest w kolorze złota, srebra, czerni i metalu, dlatego też jest tak uwielbiany przez kobiety i wybierany do uzupełnienia stylizacji w dniu ich święta.

Kolczyki z tytanu – szyk i bezpieczeństwo

Tytan medyczny oprócz tego, że jest efektowny i niebanalny, jest przede wszystkim bezpieczny, a co za tym idzie – przyjazny dla pań, które mierzą się z alergią kontaktową skóry lub z jej nadwrażliwością. Tytan jest pozbawiony metali alergizujących takich jak kadm, srebro, nikiel czy pallad. Dzięki temu nie ma żadnego ryzyka, że w Dniu Kobiet, po założeniu biżuterii na uszy, pojawią się nieestetyczne plamy, swędzące zmiany skórne czy obrzęk.

Już wkrótce święto wszystkich pań, dlatego nie czekaj z decyzją, by wyglądać w tym dniu wyjątkowo. Zdecyduj się na założenie kolczyków wykonanych z tytanu i poczuj się pięknie i kobieco. Postaw na wzory zdobione cyrkoniami lub perłami, lub na długie i wiszące modele. Wybierz to, w czym będziesz czuć się najlepiej i z uśmiechem na twarzy świętuj Dzień Kobiet!

Możesz również polubić…