Na topie Polecamy Zdrowie i uroda

Zalety makijażu permanentnego – dlaczego warto wykonać zabieg?

Makijaż permanentny z roku na rok staje się coraz bardziej popularną metodą na podkreślenie urody, zatuszowanie niedoskonałości czy też na długotrwałe wyeksponowanie naturalnego piękna każdej kobiety. To szybki i relatywnie tani sposób na perfekcyjny makijaż, który dość szybko wypiera tradycyjne metody i kosmetyki. Czy słusznie? Przedstawimy kilka zalet mikropigmentacji brwi i ust, które pomogą naszym potencjalnym Klientkom dokonać właściwego wyboru.

Długotrwały efekt mikropigmentacji

Makijaż permanentny brwi, dzięki nowoczesnej technologii wprowadzenia w głąb skóry specjalnego pigmentu, utrzymuje się od roku nawet do trzech lat. Chcąc utrzymać perfekcyjny wygląd nie należy zapominać o odpowiedniej ich pielęgnacji. Ze względu na długość życia włosków oprawy oczu warto również poddać się zabiegom przypominającym i dopigmentowaniu. Z kolei makijaż permanentny ust, podkreślający je i nadający im wyrazisty, zmysłowy wygląd zapewnia poczucie piękna od 6 miesięcy do trzech lat w zależności od zastosowanej metody i pielęgnacji pozabiegowej. Warto zaznaczyć, że makijaż permanentny nie jest makijażem na stałe. Oczywiście można go przedłużać i odświeżać, ale można również w miarę zmiany preferencji co do kształtu łuku brwiowego czy stopnia nasycenia koloru warg poddać się bezpiecznej i nieskomplikowanej korekcie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

W obecnej rzeczywistości narzucającej szybkie tempo życia, oszczędność czasu jest ogromnie ważna, daje wytchnienie, chwile relaksu, ale też poczucie kontroli. Makijaż permanentny zaspokaja wszystkie te potrzeby. Zapewnia doskonały wygląd w każdej sytuacji, w której nałożenie czy poprawienie tradycyjnego makijażu byłoby nie lada wyzwaniem, na przykład w podróży, na siłowni czy basenie, albo po prostu o każdej porze dnia i nocy:) Dodatkowym atutem jest oszczędność pieniędzy. Decydując się na mikropigmentację brwi, oczu czy ust nie musimy już nabywać kosmetyków do makijażu i demakijażu, których jakość podyktowana jest odpowiednio wysoką ceną. Relatywnie więc makijaż permanentny jest tańszy od tradycyjnego. To zdecydowanie właściwa inwestycja w piękno, wygodę i budowanie pewności siebie.

Perfekcyjny wygląd – luksus dla każdego

Niezależnie od wieku, uwarunkowań genetycznych czy prowadzonego trybu życia każda kobieta emanuje naturalnym pięknem. Makijaż permanentny pozwala utrzymać młodzieńczy wygląd jak najdłużej, dodaje świeżości, witalności i akcentuje kobiecość każdej z nas. Podkreślone oczy stają się bardziej wyraziste, a piękne usta odejmują lat, niwelując oznaki zmęczenia czy nawet przebytych chorób. Oczekiwane efekty może zapewnić wprawna ręka i fachowość doświadczonej linergistki w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Samodzielne wykonanie tradycyjnego makijażu nie zawsze daje zadowalające efekty. Wynika to z pośpiechu, zmęczenia, albo z użycia niewłaściwych lub gorszej jakości kosmetyków. Dlatego warto zaufać profesjonalistom. Ich doświadczenie i wiedza w zakresie usług kosmetycznych pozwoli na dobranie makijażu do cery, kształtu twarzy czy uwarunkowań zdrowotnych Klientki. Warto dodać, że taki zabieg jest całkowicie bezpieczny, gdyż jest poprzedzony wywiadem lub nawet konsultacją medyczną. Każdy Pacjent dostaje również przygotowane indywidualnie dla niego zalecenia do stosowania po zabiegu.

Dowiedz się więcej na temat makijażu permanentnego brwi: https://fbconcept.pl/makijaz-permanentny-brwi/ oraz makijażu permanentnego ust: https://fbconcept.pl/makijaz-permanentny-ust/.

Możesz również polubić…