Patronaty Wydarzenia

Podlaskie Targi Kobiet – zdrowie, moda i uroda.

Po raz kolejny, w niedzielę, 9 marca, panie będą miały okazję uczestniczyć w przygotowanych specjalnie dla nich targach „Zdrowia, mody i urody”. Organizatorzy zapowiedzieli wiele interesujących atrakcji, w tym  możliwość skorzystania z produktów, usług, promocji, oraz rozmów z ekspertami z dziedzinie zdrowia, mody i urody. Patronujemy wydarzeniu.

Zapowiada się bardzo ciekawie. Podlaskie Targi Kobiet – zdrowie, moda i uroda,  to jedne z największych targi w rejonie północno-wschodniej Polski, skierowane do pań. Odbędą się w Białymstoku w Hali Klubu Rozrywki Krąg. Na odwiedzających czekać będzie szeroka oferta produktów, prezentacji i porad o zdrowiu, modzie i urodzie, opiece i wychowaniu dziecka, kulinariach, rozrywce i spędzaniu wolnego czasu.

Pod pojęciem Zdrowie zaprezentują się m.in.:
Gabinety medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, dermatologii ,stomatologii, odnowy biologicznej, spa, dietetycy, siłownie, kluby fitness, rehabilitanci, ośrodki rekreacji i wypoczynku, masażyści, zielarze i wiele innych.

Modę zaprezentują:
Producenci bielizny i odzieży, salony sukien ślubnych i wizytowych, sklepy obuwnicze, sklepy z galanterią skórzaną i ozdobną, sklepy odzieżowe, jubilerzy, projektanci mody, salony optyczne, wydawnictwa branżowe i inni.

O Urodę zadbają:
Gabinety kosmetyczne,producenci kosmetyków, salony fryzjerskie, solaria, styliści, wizażystki, eksperci od metamorfoz, sklepy z kosmetykami, perfumerie, oraz specjaliści od urody, którzy doradzą naszym paniom jak pięknie wyglądać.

Pełna oferta wystawców na a targach jest dostępna na stronie www.targiwbialymstoku.pl.

Targi zostały stworzone z myślą o potrzebach pań aktywnych,  szukających nowinek, wiosennych inspiracji do zmian. Oprócz zakupów będzie można skorzystać z promocji produktów i usług, wziąć udział w konkursach i zobaczyć pokazy mody czy makijażu.

Kobiecy Białystok objął wydarzenie swoim patronatem.

Data: 09.03.2014 r., godz. 11.00-17.00.
Miejsce: Klub Rozrywki Krąg, ul. Wierzbowa 6, Białystok.
Wstęp wolny.
Dodatkowe informacje: www.targiwbialymstoku.pl

Możesz również polubić…