MAMA i dziecko Na topie Rozwój

Pójdź na warsztaty do Galerii Sleńdzińskich

Galeria Śleńdzinskich to jedno z miejsc kulturalnych naszego miasta, które znają już zapewne wszyscy. Nie wszyscy jednak wiedzą, że poza bogatą ofertą wystaw, w galerii skorzystać można również z warsztatów. W nadchodzącym czasie oferta skierowana będzie do mam z niemowlętami, osób w wieku 50+, dzieci oraz dorosłych. Zachęcamy do udziału.Plan warsztatów:

Arcy-mama – warsztaty dla mam z dziećmi w wieku niemowlęcym

Jedyne w swoim rodzaju warsztaty przeznaczone dla mam z dziećmi w wieku niemowlęcym. Mamom proponujemy rozmowy o sztuce i ciekawe działania plastyczne. Dla najmłodszych odbiorców sztuki przygotowaliśmy kącik zabaw. Galeria zapewnia opiekę instruktora, materiały plastyczne i podstawowe akcesoria niemowlęce. Zachęcamy, by na chwilę odetchnąć od trudów dnia codziennego i oddać się pasji tworzenia! Warsztaty prowadzi magister sztuki Jowita Wiśniewska.

Spotkania odbywają się w poniedziałki, w godz. 10.00 – 12.00,
w salonie wystawowym  Galerii przy ul. Legionowej 2
Zapisy na zajęcia przyjmujemy pod nr tel. 85 651 76 70
Najbliższe terminy spotkań: 7.X; 21.X; 28.X
Opłata: 10 zł za zajęcia (50% zniżki dla posiadaczy Białostockiej Karty Dużej Rodziny)

Warsztaty plastyczne dla dorosłych
To cykl warsztatów plastycznych. Spotkania przygotowane zostały z myślą o osobach, które pragną rozwijać swoje zainteresowania plastyczne. Uczestnicy poznają podstawy rysunku i malarstwa, główne techniki grafiki artystycznej, a także spróbują swoich sił w rzeźbie.  Nie wymagane jest wcześniejsze doświadczenie plastyczne. organizatorzy zapewniają materiały oraz opiekę instruktora. Warsztaty prowadzi magister sztuki Jowita Wiśniewska.

Pierwszy cykl –„Podstawy rysunku” obejmujący 5 spotkań rozpoczyna się 3 października 2013.
Zajęcia odbywają się w czwartki w godzinach 17.30 – 20.00 w Galerii przy ul. Waryńskiego 24 a.
Obowiązują zapisy pod nr tel.  85 651 76 70. Liczba miejsc jest ograniczona.
Opłata: 120 zł za cykl (5 spotkań)

Sztuka przed obiadem – projekt 55+
Warsztaty skierowane do osób dojrzałych, które pragną przekonać się, że wiek nie stanowi żadnych ograniczeń w twórczej aktywności. Zapraszamy szczególnie te osoby, które chcą poznać tajemnice historii sztuki oraz odnaleźć drzemiącą w sobie potrzebę tworzenia.  Na uczestników czekają rozmowy o sztuce ilustrowane pokazem slajdów połączone z krótkim działaniem plastycznym. Warsztaty prowadzi magister sztuki Jowita Wiśniewska.  Zachęcamy do wspólnego aktywnego przeżywania i tworzenia sztuki!
W październiku rozpoczyna się pierwszy cykl spotkań zatytułowany „O jaskiniach, piramidach i akropolach”(cykl obejmuje 4 spotkania –  : 7.X; 21.X; 28.X;4.XI)
Spotkania odbywają się w poniedziałki, w godz. 12.30 – 14.00
w salonie wystawowym Galerii przy ul. Legionowej 2
Opłata: 5 zł za zajęcia lub 15 zł za cały cykl (4 spotkania)
Zapisy na zajęcia przyjmujemy pod nr tel. 85 651 76 70
Artystyczne Łowy (AŁ….sztuka nie boli!)
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5 – 10 lat do siedziby Galerii przy ul. Legionowej 2 na interaktywne działania artystyczne. Zajęcia odbywają się w niedzielę, raz w miesiącu w godz. 11.00 – 12.30 i przygotowane są w oparciu o aktualną wystawę. Na uczestników czekają zabawy plastyczne, gry twórcze i wiele artystycznych niespodzianek.

Obowiązują zapisy na każde spotkanie pod nr tel. 502 138 980.
Ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Terminy spotkań prosimy śledzić na naszej stronie: www.galeriaslendzinskich.pl
Opłata: 10 zł za dziecko (50% zniżki dla posiadaczy Białostockiej Karty Dużej Rodziny, opiekunowie wstęp bezpłatny)

Możesz również polubić…