koncert Muzyka

11.01. Koncert zespołu Temper Temple w Białymstoku.

Temper Temple to eklektyczny projekt Kwazara i Kasi Malendy, muzyka do tańca i kontemplacji.

W muzycznej świątyni temperamentu doszli do równowagi pomiędzy tym co żywiołowe i kojące, tajemnicze i bezpośrednie, sensualne i parkietowe. Temper Temple tworzą Kwazar i Kasia Malenda.

Ona – posiadaczka magicznego, charakterystycznie zachrypniętego wokalu. Kochająca freestyle, udziela się w wielu stylach – od jazzu, poprzez elektronikę, funka, reggae, aż po rocka. Występowała w niezliczonej ilości klubów, na festiwalach, szklanym parkiecie, jak też w filharmonii… Rozśpiewana, pełna energii dusza, która znajduje ukojenie w harmonii.

On – gość muzycznie zajawiony każdym dobrym brzmieniem. Zakręcony zdolniacha z kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym a od kilku lat szczur studyjny. Miłośnik zarówno chaosu jak i estetycznego minimalizmu odnajdujący inspiracje w groovie. Nieprzewidywalny – zaraża i leczy tym co mu w duszy gra.
Razem z wyczuciem tworzą dzwięki z pogranicza alternatywnej elektroniki, zabarwionej łamanymi beatami, basem i soulem.

Tę mieszankę można usłyszeć w premierowym singlu Temper Temple „Changes”, do którego teledysk stworzyła ekipa specjalistów od szkiełka i oka. Utwór ukazał się we wrześniu 2012 roku na kompilacji Inside Out, przedstawia: Red Bull Music Academy Bass Camp CD nakładem S1 Warsaw, zwiastując nadchodzący album projektu, Love Strong który ukazał się 18.10.2013.
Znajdziecie go tutaj:
https://gsrec.bandcamp.com/

Jeśli jakimś cudem jeszcze ich nie słyszeliście, czas to nadrobić !

Data: 11.01.2014 r.
Miejsce: Klub Metro, ul. Białówny 9/1, Białystok, godz. 20.00.
Wstęp: do 21.00 za darmo, po 21.00 – 10 zł

Możesz również polubić…