Moda Na topie Promocje

Rodem z paryskich salonów mody, czyli zegarki damskie Pierre Ricaud

Jak w branży zegarmistrzowskiej zdobyć nowych klientów? Rozwiązanie jest bardzo proste, czemu najlepiej dowodzą zegarki damskie Pierre Ricaud. Sekretem sukcesu jest ich duża różnorodność stylistyczna, dzięki czemu każdy z klientów, niezależnie od własnych upodobań modowych i estetycznych, będzie w stanie znaleźć coś idealnego dla siebie. I właśnie z tego powodu produkty tej firmy cieszą się ogromną rozpoznawalnością – już od wielu lat!

Trudne do podrobienia wzornictwo i praktyczność zastosowania

Zegarki damskie Pierre Ricaud zachwycają różnorodnością modelową, praktyczną i wzorniczą. W ofercie marki znajdziemy zarówno efektowne czasomierze o biżuteryjnym charakterze, idealne na wielkie, wieczorowe wyjścia, jak również efektowne modele sportowe i na co dzień. Niezależnie od wybranego modelu, jedno pozostaje niezmienne. To oczywiście wyjątkowa dbałość o wykonanie, niekwestionowana funkcjonalność oraz oryginalność zastosowanych rozwiązań estetycznych.

Sprawdzona jakość!

Przyjęło się mówić, że cena idzie w parze z jakością. Czy jednak niewielki koszt zakupu zawsze musi oznaczać kiepski jakościowo produkt? Oczywiście, że nie, czego najlepszym przykładem są zegarki damskie Pierre Ricaud. Pomimo atrakcyjnej, przystępnej ceny zakupu, producent zadbał, aby wewnątrz znajdowały się podzespoły o naprawdę godnych podziwu parametrach. Mechanizmy pochodzą od znanych i cenionych producentów, takich jak: Citizen czy Seiko-Epson. Podobnie sytuacja przedstawia się w przypadku zewnętrznych elementów. Bransolety i koperty zegarków wykonane są ze stali nierdzewnej, paski – skórzane. Niektórych dziwi nawet obecność szafirowego szkła w zegarkach damskich Pierre Ricaud. Nie bez przyczyny. Jest bowiem rzadko spotykane w czasomierzach znajdujących się w tej klasie cenowej.

Modele dla pań

Szeroka gama zegarków damskich Pierre Ricaud sprawia, że bez trudu idealny model znajdzie dla siebie każda przedstawicielka płci pięknej – niezależnie od wieku, preferencji modowych czy upodobań estetycznych. W ofercie dostępne są propozycje ze szczególnie dopracowanym designem. Ich połysk, który zawdzięczają m.in. obecności licznych kryształków nadaje im biżuteryjnego charakteru, który sprawdza się nie tylko w miejskich, ale również wieczorowych stylizacjach. Część modeli utrzymana jest w minimalistycznym wydźwięku, jednak ich prosty design wcale nie oznacza nudy i monochromatyczności. Ich potencjał przejawia się w konstrukcji bransolet, kolorystyce kopert czy obecności mechanizmu kwarcowego, będącego gwarantem niezawodności i funkcjonalności.

Możesz również polubić…