Patronaty Wydarzenia

Spotkanie z cyklu Przedsiębiorcza Kobieta już 22 marca.

W sobotę, 22 marca, w Pałacu Branickich odbędzie się spotkanie skierowane do kobiet pragnących osiągnąć sukces w biznesie. „Przedsiębiorcza Kobieta” to cykliczny, ogólnopolski projekt promujący przedsiębiorczość i wspierający aktywność młodych kobiet. Cykl spotkań jest adresowany zarówno do pań, które już realizują się zawodowo, jak i do tych, które dopiero planują pierwsze kroki na drodze do kariery. Kobiecy Białystok patronuje wydarzeniu.

Tegorocznej odsłonie towarzyszy hasło: „Bo sukces też ma twarz KOBIETY”a gośćmi spotkania będą trzy niezwykłe prelegentki. Pierwsza z nich, Anna Janina Kloza, to podlaska koordynatorka projektów Centrum Edukacji Obywatelskiej. Od kilku lat zajmuje się propagowaniem wiedzy
o białostockiej społeczności żydowskiej. Na spotkanie przybędzie również Katarzyna Stempniak, prężnie organizująca Geek Girls Carrots w Białymstoku. Na co dzień realizuje sie jako PR Manager w agencji interaktywnej Infinity Group. Trzeci gość to Elżbieta Jachlewska,  wiceprzewodniczącą Partii Kobiet, prezes Stowarzyszenia WAGA.

Dla uczestników przygotowano także specjalną muzyczną niespodziankę. Wystąpi Rafał Supiński – aktor Opery i Filharmonii Podlaskiej, który swoim głosem uświetni to wydarzenie. Dodatkową atrakcją będzie pokaz Chaplin Show, czyli pantomimiczny, autorski aranż aktorski oparty na sztuce iluzji w wykonaniu Jana Szymona Piłasiewicza.

Wydarzenie organizowane jest przez Podlaskie Studenckie Forum Business Centre Club, a jego misją jest wyszukiwanie i zrzeszanie młodych, przedsiębiorczych ludzi, odznaczających się pasją i odwagą oraz kształtowanie w nich talentów przywódczych i pragnienia profesjonalizmu.Projekt jest skierowany do wszystkich pań, ze szczególnym uwzględnieniem studentek i zakłada odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.  Spotkania odbywają się w 10 miastach w Polsce.
Data: 22.03.2013 r., godz. 16.00-20.00
Miejsce: Aula Magna Pałacu Branickich, ul. Jana Kilińskiego 1 w Białymstoku.
Wstęp: płatny. Przedsprzedaż biletów: 10 zł. W dniu imprezy: 15 zł.
Wejściówki można nabyć w Gram Off On’ie, a także pod numerem telefonu: 787 130 283.

Możesz również polubić…