Aktualności Patronaty Rozwój

10.11.2012r. Warsztaty Ashtanga Yoga z Przemkiem Nadolnym

Ten warsztat to niepowtarzalna możliwość praktyki z jednym z najlepszych nauczycieli ashtangi w Polsce. Przemysław Nadolny posiada umiejętności wynikające z długoletniej praktyki połączone z głębokim zrozumieniem znaczenia praktyki Ashtanga jogi w życiu. No i co równie ważne potrafi przekazywać swoją wiedzę w sposób jasny i zrozumiały. Polecamy!

Ashtanga – mówią o niej joga oddechu, joga płynąca, dynamiczna czy nawet power yoga. Na pierwszy rzut oka to praktyka bardzo fizyczna i wymagająca. Przy bliższym poznaniu okazuje się być subtelna, medytacyjna a jednocześnie energetyzująca. W największym skrócie to dynamiczna forma hatha jogi, kładąca nacisk na płynne przejścia między pozycjami (asanami) w połączeniu z energetyzującym oddechem (ujjayi).

Warsztat będzie praktycznym wprowadzeniem do tradycyjnej metody Ashtanga Vinyasa. Skierowany jest zarówno do osób początkujących jak i ćwiczących jogę dłużej.

Przemysław Nadolny – to pierwszy i jedyny polski nauczyciel ashtangi z autoryzacją K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute (Mysore, India). Praktykuje jogę od 18 lat a uczy jej już ponad 10 lat. Doskonalił swoją praktykę „u źródeł” podczas kilku wyjazdów właśnie w Ashtanga Yoga Institute. Na co dzień to miły człowiek, który uczy jogi w swojej szkole „Yoga Republic” w Warszawie.
Kobiecy Białystok objął patronatem organizowane warsztaty. Serdecznie zachęcamy do udziału. To niepowtarzalna okazja zetknięcia się z praktyką ashtanga yogi w najlepszym wydaniu.
Plan warsztatu :
11.00 – 11.45
Metoda i techniki używane w Ashtanga Yoga: teoria i ćwiczenia wprowadzające.
12.00 – 14.00
Pierwsza Seria Ashtanga – sesja prowadzona: praktyka asan.
Data: 10.11.2012r., godz. 11-14.
Miejsce: Shanti Yoga Studio, ul. 27 lipca 27, Białystok
Cena:
Do 9 listopada: 60 zł.
W dniu warsztatu: 70 zł.
Rezerwacje:
Aby zarezerwować miejsce należy zapisać się SMS na nr. tel. 602 66 44 86 lub bezpośrednio w Shanti Yoga Studio oraz dokonać wpłaty na miejscu lub na nr konta: Dorota Bednarko 17 1020 2892 0000 5202 0076 9067, w tytule prosimy podać: Warsztat Ashtanga.
Plakat:

Możesz również polubić…