Kulinarnie

12.10. Wiosna w kosmosie, czyli Miss God do poezji Marka Kowalewskiego

Zapraszamy na premierowy koncert projektu artystycznego stworzonego z potrzeby udźwiękowienia poezji Marka Kowalewskiego pod tytułem „Wiosna w kosmosie”.

Owocem współpracy poety i malarza z artystką Miss God jest płyta zawierająca 6 kompozycji. Premierowy koncert połączony z wernisażem wystawy obrazów Marka Kowalewskiego odbędzie się 12 października w Olecku, w Restauracji Hotelu Coloseum. Początek o godz. 17. Wstęp wolny.

Marek Kowalewski – przedsiębiorca, instruktor karate, pilot. Z zamiłowania poeta i malarz. Nieustannie szuka lepszego oblicza świata i ludzi o pięknym wnętrzu. Od zawsze ciężko pracuje by podróżować i spełniać swoje marzenia. Codzienność dotknięta poezją, sztuką,muzyką, daje sens jego życiu. Wierzy,że wrażliwość jest jednym z najpiękniejszych przymiotów ludzkiej uczciwości, jest żródłem prawdziwej mocy i siły każdego z nas.

Miss God to wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna. Jej twórczość wymyka się oczywistej klasyfikacji. Jest inna niż inne, a kierunek, w którym podąża łączy w sobie elementy etno i nowych brzmień. Miss God jest finalistką konkursu Skody i Programu Trzeciego Polskiego Radia oraz konkursu T-Mobile Music „Zrób głośniej”. Artystka wystąpiła  m.in. na Heineken Opener Festival 2013, filmPolska Festival w Berlinie, ShortWaves w Poznaniu czy Festiwalu Kultury Niezależnej Underground/Independent w Białymstoku.Jej muzykę można także usłyszeć w spektaklach teatralnych oraz na płycie Południce/Elektronice. 14 lutego 2013 roku, dzięki stypendium „Młodzi Twórcy” Prezydenta Miasta Białegostoku ukazała się debiutancka EPka pt. „Widzę cię”. Artystka jest także tegoroczną laureatką, siódmej edycji plebiscytu Przystanek Młodzi Gazety Wyborczej.

Możesz również polubić…