koncert Muzyka

14.11. Anita Lipnicka zagra w Białymstoku.

Anita Lipnicka zakończyła właśnie prace nad nowym albumem studyjnym. Materiał został zarejestrowany w Londynie pod czujnym okiem realizatora dźwięku Grega Freemana, którego artystka zaprosiła do współpracy nad produkcją płyty. Na początku listopada będzie można artystkę usłyszeć na trasie promującej płytę także w Białymstoku.Na album składa się 12 klimatycznych utworów, nagranych na żywo, utrzymanych w nurcie alternatywnego pop’u zabarwianego wpływami stylu „Americana”. „Chciałam nagrać coś, co nie będzie przypominało żadnych moich wcześniejszych dokonań, ani kojarzyło się z niczym co można usłyszeć na naszym rodzimym rynku muzycznym” – zdradza Anita. „Postawiłam na niekonwencjonalny zestaw kolorów i vintage’owe brzmienia, instrumenty takie jak pedal steel, banjo, wibrafon czy Wurlitzer ”.

Pierwszy od trzynastu lat autorski krążek artystki nagrany w języku polskim, ukaże się na rynku 02.10.2013 i będzie zatytułowany „Vena Amoris”. Zaraz po premierze albumu, Artystka rusza w dużą trasę koncertową po Polsce z udziałem muzyków brytyjskich.

Pasja, szczerość, dobra energia i wielki talent – to cechy, którymi Anita emanuje. Warto pójść na koncert i usłyszeć i zobaczyć to na żywo. My już  przebieramy nogami w oczekiwaniu na koncert!

 

Data: 14.11.2013 r., godz. 19.00.

Miejsce: Teatr Dramatyczny im. Al. Wegierki.
Bilety: 80 zł parter, 70 zł balkon.
Bilety do nabycia:  www.ticketpro.pl, www.koncertomania.pl

Rezerwacji można dokonać pod nr tel.: 85 748 96 00

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Możesz również polubić…