kabaret Sztuka

14.04. – Kabaret Paranienormalni w Białymstoku.

Już w ten weekend wystąpi w Filharmonii Kabaret PARANIENORMALNI ze swoim nowym programem ” Żarty się skończyły”. Są jeszcze bilety!

 

Koniec żartów, śmiechów i chichów! Po 8 latach działalności scenicznej Paranienormalni porzucają wygłupy na rzecz prawdziwego, szlachetnego teatru. Skecze zamienią się w etiudy, a coverowe piosenki w utwory pełne głębokiego przekazu. Żarty się skończyły! Teraz Mariolka zmierzy się z ciężarem greckich tragedii, a Balcerzak podejmie się głównej roli w dziele Szekspira.

Jak Mariolka poradzi sobie w roli Antygony? Czy wraz z Gabryśką ukończą z powodzeniem Szkołę Żon? I wreszcie czy uda im się ostatecznie zastać Maćko, którego nie było w Bogdańcu. Czy Doktor Prozak rozwiąże wszystkie problemy Damy i jej łasiczki oraz ujarzmi Pchłę Szachrajkę? Karino oświadczy się Naszej Szkapie, czy wybierze Łyska z Pokładu Idy? Jak zakończą się Cierpienia Młodego Balcerzaka? Czy swoją Wielką Improwizacją uda mu się prześcignąć Konrada? Co wybierze profesor Pelagiusz Dziady, czy jednak Młode Wilki?

Po tylu latach znacie już Paranienormalnych na wylot, ale takiej odsłony się nie spodziewaliście. Podobnie jak sami Paranienormalni. Tu połączy się klasa i styl z perfekcyjnymi parodiami, zaskakującymi postaciami i nowymi problemami doskonale znanych już bohaterów.

Data: 14.04.2013 r., godz. 16.00 i 19.00.

Miejsce: Sala Filharmonii Podlaskiej ul.Podleśna 2.

Bilety: w kasie Opery Podlaskiej – Białystok ul. Odeska 1 tel: 85 306 75 04.

Informacje oraz zamówienia zbiorowe pod numerem telefonu 508 218 388 lub pod adresem e-mail jaroslawmichalewicz@wp.pl

 

Możesz również polubić…